fbpx
Світ
Відомий телеведучий – про російських футболістів: “Уже тиждень бухають в Монте-Карло”

ФутболістиТелеведучий Андрій Малахов заявив, що Мамаєв і Кокорін тиждень п’ють біля басейну в Монако

Відомий телеведучий Андрій Малахов заявив у своєму акаунті в Twitter, коментуючи подію в нічному клубі Монте-Карло з футболістами збірної Росії Олександром Кокоріним і Павлом Мамаєвим, що вони “вже тиждень бухають в Монте-Карло”.

У вівторок стало відомо, що Мамаєв і Кокорін відпочивали в одному з найвідоміших і дорогих нічних клубів в Монте-Карло, столик в якому коштує близько тисячі євро. У мережі вже з’явилося кілька відеороликів з вечірки, під час якої футболісти купили близько 500 пляшок шампанського на суму близько 250 тисяч євро. На одному із записів дружина Мамаєва Алана і подруга Кокоріна Дарина Валітова танцюють прямо на диванах.

“Вони тиждень як бухають біля басейну в готелі Monte-Carlo Bay. Тільки лінивий мені про них не розповів”, – написав Малахов.

Пізніше стало відомо, що Мамаєв переведений до складу молодіжної команди “Краснодара”, а Кокорін – до складу “Зеніта-2”. Обидва футболісти також будуть оштрафовані своїми клубами. У свою чергу італійський бізнесмен, колишній менеджер команд Формули-1 і власник клубу, де відпочивали гравці, Флавіо Бріаторе встав на захист футболістів, сказавши “що вони просто вечеряли в ресторані і шампанське їм подарували інші росіяни”.

Джерело

facebook