fbpx
Шоу-бізнес
Вінчання мера Терещенка: рожевий лімузин, патріотичний букет та сукня заради бабусі (фото)

Спадкоємець відомої династії промисловців та меценатів, а нині мер Глухова, 62-річний Мішель Терещенко 15-го жовтня поєднався у шлюбу зі своєю коханою, екс-депутаткою Київради та громадською активісткою Оленою Єскіною.

38-річна наречена пішла до вівтаря Володимирського собору в білій сукні з довгим шлейфом. А Мішель заради неї прийняв православ’я.

tereshhenko

Олена, котра раніше cказала, що не мала часу на пошиття весільної сукні на замовлення, зізналася, що одягла біле ошатне вбрання заради своєї бабусі.

“Сукня для мене – не головне. Але моя бабуся дуже мене просила, щоби сукня обов’язково була, адже для мене це перше весілля”, – поділилася вона.

tereshhenko3

Читайте також: Ярош і Парасюк гульнули на весіллі бійця АТО і співачки Карпи(фото)

Також Єскіна пояснила, чому вирішила взяти прізвище Терещенка.

“Я не хотіла міняти прізвища, адже моє прізвище стало вже певним брендом. Одначе Мішель перейшов у православ’я. Після цього я вже не могла йому відмовити”, – зауважила Олена.

Лімузин яскраво-рожевого кольору молодята для свого найважливішого дня обрали на честь малинового козацького стягу, адже напередодні саме було свято Покрови. Але, заразом, рожевий – то улюблений Олени колір.

Весільний букет пара вирішила зробити в національних кольорах.

tereshhenko4

Привітати молодят зібралося кількадесят родичів та друзів. До Терещенка приїхали родичі з Франції: мати, сестра, донька й син.

Медовий місяць Мішеля й Олени вміститься в лише два тижні. Пара вирішила гайнути на море, одначе подробиць не розкрила.

Далі в планах Терещенків придбання сімейного гніздечка – будинку в столиці.

tereshhenko2

Нагадаємо, як раніше ділилася Олена, душевну спорідненість вони з Мішелем відчули фактично від першої зустрічі, а згодом дружба переросла в любов.

Читайте також: Зірка КВК змінилася до невпізнаваності

Джерело.

Related Post

facebook