fbpx
Світ
Вірні друзі зробили для мене неможливе. Друзі, на яких можна покластися, всі труднощі будуть подолані! (фото)

Напевно, кожен з нас мріяв зробити в житті незвичайну подорож, наприклад, підкорити гірську вершину або досліджувати таємничу печеру.

Але далеко не кожному вдалося втілити таку мрію. Причому зазвичай здійсненню планів заважає власна неорганізованість і лінь. Ми відкладаємо подорожі до кращих часів, чекаємо більш підходящої погоди або вигадуємо інші причини, щоб відкласти поїздку. Як же права відома мудрість: «Хто хоче, той шукає можливості, хто не хоче – шукає причини».

Незважаючи на те, що хлопець фізично неповноцінний, він зумів здійснити свої мрії і подорожує по світу!

Кеван Чендлер (Kevan Chandler) з Флориди прикутий до інвалідного крісла. Через м’язові атрофії він не може пересуватися самостійно. Проте хлопець не впадає у відчай і намагається жити повним життям. Він багато подорожує і навіть бере участь у туристичних походах.

Вірні друзі зробили для Кевана неможливе. Завдяки Філіпу Келлеру, Тому Тройер і Бенджаміну Дювалю наш герой побував в місцях, куди не зміг би дістатися самостійно. Адже друзі в прямому сенсі цього слова несли свого друга на руках!

Оскільки через хворобу м’язи Кевана зовсім нерозвинені, хлопець важить зовсім небагато – трохи більше 30 кілограмів. Для Кевана зробили спеціальне пристосування, за допомогою якого друзі можуть його транспортувати.

Завдяки друзям Кеван зумів побувати на Спелеоекскурсіі. Друзі зробили багатокілометровий похід по підземних галереях Мамонтової печери.

«У печері було холодно і сиро, але це був неймовірний кайф! Я ніколи в житті не відчував стільки вражень, як під час цієї подорожі », – ділиться своїми емоціями Кеван.

Успіх першого походу надихнув хлопців. Тепер вони готуються до 19-денного подорожі по Європі. Під час цієї поїздки друзі планують відвідати кілька країн. Причому, крім звичайних екскурсій по містах, Кеван і його друзі хочуть зробити пішу прогулянку в Альпах!

Сам Кеван найбільше мріє побувати в Кенсінгтонських садах в Лондоні, адже саме там розвивалося дію однієї з книг Джеймса Метью Баррі про Пітера Пена.

«Кожен з нас може бути не сильний фізично або морально. Але якщо поруч є справжні друзі, на яких можна покластися, всі труднощі будуть подолані! »- Каже Кеван.

Читайте також:Після огляду лікаря 40-річна тернополянка померла за півгодини

Джерело.

facebook