fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Технології
Вне конкуренции: Доля Android составляет уже 86%
Рынок смартфонов продолжает набирать обороты благодаря развивающимся рынкам, где пользователи довольно часто меняют свои гаджеты.

Агентство Gartner изучило ситуацию на мобильном рынке и выяснило, что во втором квартале текущего года рыночная доля устройств на базе Android составила 86.2%.

Если операционка Google раннее набирала позиции, в основном, за счет бюджетных смартфонов, то теперь пользователи все чаще интересуются топовыми Android-гаджетами. Большой вклад в это поприще вкладывают такие компании, как Samsung, Huawei и Oppo.

Южнокорейский гигант захватил в текущем квартале 22.3% от общих продаж, а на долю Huawei и Oppo пришлись по 8.9% и 5.4%, соответственно. А вот Apple немного снизила позиции на мобильном рынке, на ее душу пришлось 12.9%.

Читайте также: Выпущен «пуленепробиваемый» смартфон

Источник

Related Post

facebook