fbpx
Breaking News
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Економіка
Водіїв готують до стрибка цін на бензин

Українським водіям готують черговий “сюрприз”, оскільки вартість бензину може відчутно подорожчати найближчим часом.

Вже зараз в Україні ціни на бензин продовжують рости, а за останні дні на великих АЗС всі види палива подорожчали на 10-50 копійок за літр. Тим часом вартість скрапленого газу для автомобілів, навпаки, падає.

За словами президента Асоціації об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України Леоніда Косянчука, на сьогоднішній день є всі передумови для подальшого зростання цін на бензин.

“Для бензину поки що найближчим часом є передумови до того, щоб копійок на 50, 60 підвищити. Але чи буде підвищення або не буде — це справа кожного оператора ринку, тому що ми працюємо в нерегульованому сегменті ринку, де кожен ціни встановлює самостійно, відповідно до законодавства”, — сказав експерт в ефірі радіостанції Голосу Столиці.

Читайте також: Кого політики звинувачують у бідності українців (відео)

Джерело

Related Post

facebook