fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Події
“Вона загубилася або її покинули” – допоможіть знайти рідних дівчинки (фото)

В Одесі, поряд з одним із санаторіїв, знайшли приблизно дворічну дівчинку і на швидкій допомозі відвезли в міську інфекційну лікарню.

Лікарі визначили, що дитина здорова, доглянута і  ймовірно, з багатої сім’ї. На дівчинці золоті сережки і на шийці ланцюжок. Видно, що за дитиною добре дивилися – вона вміє знімати підгузники і проситися на горщик.

Читайте також: ЖАХЛИВА ЗНАХІДКА: У БУДИНКУ НІМЕЦЬКОЇ ПАРИ ЗНАЙШЛИ ВІСІМ МЕРТВИХ НЕМОВЛЯТ

Дівчинка каже, що звуть її Ангеліна. Вона весь час кличе маму.

Поліції невідомо, що сталося з дитиною – вона загубилася або виявилася кинутою. Всіх, хто що-небудь знає про малятко або її рідних, просять повідомити в міліцію або в 12-е відділення Одеської інфекційної лікарні, де перебуває знайдена дитина.

загублена дитина в одесі

Джерело.

Related Post

facebook