fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Шоу-бізнес
Вперше Влад Яма відверто розповів про сімейне життя

Влад Яма дав відверте інтерв’ю, в якому розповів про своє сімейне життя.

Так, з’ясувалося, що Влад – досить ревнивий, і, якби у його дружини Ліліанни з’явився таємний шанувальник, презенти від залицяльника полетіли б у вікно.

Влад вважає, що головним в сім’ї повинен бути чоловік, але жінка може впливати на прийняті ним рішення.

Яма бачив багато сімей, де жінка заробляє гроші, а чоловік займається господарством і дітьми, але для себе такий варіант не сприймає.

Своє сімейне життя Влад порівняв з фокстротом. Цей танець – один з найкрасивіших і емоційних, на думку танцюриста. У фокстрот дуже важливо відчувати партнера.

Читайте також: ЯКОЮ ПРАВДОЮ ПРО ТРЕТЮ ДИТИНУ ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ЗДИВУВАЛА ФАНАТІВ

Джерело.

Related Post