fbpx
Breaking News
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Аня вийшла заміж. Причому батьки дізналися про це від людей. Світлини в соц. мережах з’явилися, де Аня з нареченим у шикарній весільній сукні і з обручкою на пальчику. – Доню, як же так? Ми ж теж хотіли б побувати на такому святі, готувалися до весілля, грошей зібрали, щоб все, як у всіх було. Щоб танець на весіллі тата і дочки був
Смачнюща кольорова запіканка з сиру з гарбузом, яблуками, родзинками і горіхами. Сподобається навіть тим, хто не любить сиру і гарбуза
Суспільство
Вродливі й небезпечні: іноземці скаржаться на наречених з України

В інтернеті з’явилися “чорні списки” українських наречених, на яких скаржаться іноземці.

Оголошень про шахрайства жінок на сайті “Чорний список наречених” сотні. З фото та копіями паспортів цих дівчат.

Історії схожі. У листуванні з закордонними принцами дівчата скаржаться: стала жертвою грабіжника, потрапила в жахливу аварію, документи постраждали через війну під час обстрілів.

Просять переслати їм гроші, а потім зникають.

Професійна сваха підтверджує, що в інтернеті дійсно можна зустріти спритників, які ховаються за фото.

“Хтось, у кого фотографії красивих дівчат, спекулює на цьому. Пише від їх імені листи, просить від їх імені гроші і вибудовує цілу аферистичну схему”, – розповідає сваха Наталя Коваль.

Не секрет, що українки в очах іноземців найбажаніші наречені.

Особливо багато бажаючих знайти свою половинку в Україні серед німців і американців. Щорічно їх приїжджає до нас по кілька тисяч, і більшість історій завершується все ж хепі-ендом.

Читайте також: У МЗС ПОЯСНИЛИ ТОНКОЩІ ЗАСТОСУВАННЯ «БЕЗВІЗУ» З ЄС

Джерело.

Related Post

facebook