fbpx
Breaking News
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Вплив місяця на ріст і красу волосся доведено давно. Цей календар стрижки і краси на лютий 2020 року підкаже вам, коли краще підстригтися чи змінити зачіску, щоб це принесло лише користь, вдачу, здоров’я і красу! Зберігайте, щоб не забути!
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Здоров'я
Встановили, як жінок старить стрес

На швидкість старіння впливає не тільки генетика, харчування чи спосіб життя. До швидкого старіння призводить хронічний стрес,переконані американські вчені.

Жінки, які перебувають у постійному стресі, відчувають моральне виснаження і вигорання, виглядають на 10 років старшими за своїх ровесниць. Про це повідомляє tvoymalysh.

Тривалий час медики спостерігали за 58 жінками у віці від 20 до 50 років. Частина з них мали важку роботу, непрості умови життя або хворих дітей. Інші – нормальні умови праці та здорових дітей.

Читайте також: ЧОМУ ПРАЦЮВАТИ ДОПІЗНА МАРНО І НАВІТЬ ШКІДЛИВО

Виявилося, що стрес руйнівний для здоров’я жінки. За даними вчених, стрес впливає на частини ДНК спадкового матеріалу. Вони мають пряме відношення до процесу старіння клітин і виникнення хвороб.

 Джерело.

Related Post