fbpx
Культура
Вуличний музикант підкорив Світлану Лободу

Співачка зайнялася продюсуванням

Світлана Лобода вирішила почати новий виток своєї кар’єри з розвитку альтернативної музики в Україні. На думку співачки, один з найпопулярніших в світі жанрів необгрунтовано слабо представлений в нашій країні.

У партнерстві зі своїм продюсером Нателлою Крапівіною і саундпродюсером Михайлом Кошовим LOBODA заснувала новий музичний лейбл BogArt і в рамках його роботи представляє перший сингл репера Gadar – “Не плачь”.

“Коли я почула, як цей хлопець читає, не повірила, що він українець. Gadar робив це як “чорний”! Його тембр і різні відтінки голосу підкорили мене. Ми з Нателлою давно думали про продюсування артистів і, нарешті, знайшли, з ким хотілося б почати цей нелегкий, але цікавий шлях”, – прокоментувала LOBODA.

Артист, що виріс на вулиці, знає, що таке втрачати і вміє пробивати собі дорогу. “На сучасній сцені, де превалює образ  хлопців, яких при поганому освітленні легко сплутати з дівчатами, Gadar – подарунок для всіх жінок, котрі сумують за чоловічим плечем, по-справжньому сильним голосом, за турботливими, ніжними руками. Цей хлопець, як молодий Бельмондо з “Божевільного П’єро”. Він готовий на все заради любові”, – зазначила Нателла Крапівіна.

Читайте також: Бенедикт Камбербетч підірвав концертний зал виконанням хіта Pink Floyd (відео)

Джерело

facebook