fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Світ
Вигравши 168 млн євро в лотерею, двірник не вийшов на роботу

Чоловік вже знає, куди витратить гроші – планує поділитися з нужденними.

Брюссельський двірник, який виграв у кінці минулого тижня найбільший в історії Бельгії приз лотереї “Євромільйони”, в понеділок, 17 жовтня, не вийшов на роботу.

За даними сайту лотереї, розмір виграшу становив 168 мільйонів євро.

Це 12-й приз, виграний у Бельгії, і найбільший за всю історію тиражів для цієї країни (попередній рекорд становив 100 мільйонів євро). Ім’я чоловіка з міркувань безпеки не розголошується, однак опубліковано його фото.

Відомо, що це людина албанського походження, він батько чотирьох дітей, йому більше 45 років. Про себе він розповів, що любить футбол, рибні страви і фільми з Робертом де Ніро, лотерейні квитки купує протягом 10 років, а виграшем планує поділитися з нужденними.

Колеги переможця, які повідомили пресі, що він не з’явився на роботу, підкреслили, що вони нічого не знають, звільнився він або планує повернутися до професії пізніше.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ЛІКАРІ ПЕРЕСАДИЛИ МЕХАНІЧНЕ СЕРЦЕ ЖІНЦІ

Джерело.

Related Post