fbpx
Суспільство
Я його вже не дочекаюсь…

Мати українського активіста Володимира Балуха в арешті сина звинувачує себе.

Розповів 32-річний журналіст Антон Наумлюк, який висвітлює судові процеси в Криму по справам українських активістів і кримських татар.

“За справою Володимира Балуха слідкував із самого початку. Дозвіл на обшук було виписано за місяць до нього самого. Причому в папері чітко вказано, що саме й де повинні були знайти у будинку Балуха. Справа не в патронах і вибухівці. Володимир публічно відмовився від прийняття російського громадянства, повісив над будинком український прапор. Цього було достатньо”, – говорить журналіст.

Володимир Балух мав змогу виїхати на материкову Україну ще в самому початку “Русской весны”. Але залишився доглядати хвору маму.

“Наталія Балух мешкає у Серебрянці. Село далеко від Сімферополя й її мало хто навідує. Вона має проблеми зі здоров’ям, зараз її навідують сусіди. Винує себе в арешті сина. Останній раз, коли бачились, вона повернулася до мене і сказала: “Я його вже не дочекаюся”, – розповідає Антон Наумлюк.

Читайте також: «А ЧОГО МЕНІ БОЯТИСЯ?», — МАТІР ПОЇХАЛА НА ПЕРЕДОВУ ДО ДОЧКИ-ОФІЦЕРА

“Проблема ще в тому, що Володимир Балух жив зі свого фермерського господарства. Зараз весна й час на польові роботи. Його літня мама сама нічого не може зробити. Це означає, що на весь рік він не має засобів для існування.Володимира можуть випустити, коли пообіцяє вести себе тихо. Але він на компроміси не згоден “, – пояснює журналіст.

Джерело.

facebook