fbpx
Суспільство
Я не люблю свою дочку тому, що була копією чоловіка. Тільки так я могла мстити йому за заподіяні мені кривди

«Я не люблю свою старшу дочку» – з таким почуттям я жила, як тільки з’явилася друга дитина. Старшій тоді було 5, коли виникло таке відчуття. Звичайно, як будь-яка «хороша» мати, я всіляко придушувала цю думку в собі. Що я робила натомість? Купувала їй іграшки, брендовий одяг, відправляла з бабусею на відпочинок. Подарунками і грошима я гасила почуття провини.

Так тривало доти, доки їй не виповнилося 15 років, а я все не знаходила відповіді чому так відбувається зі мною?

10 років я ставилася до дочки чисто формально, часто ображаючи її, часом, дуже сильно. У моменти «виховання», я не могла себе зупинити, потік негативу і ненависті ставав некерованим, образливі слова викидалися з мене, а в моменти затишшя, я вражена тим, як можна бути такою безсердечною і холоднокровною по відношенню до свого рідного дитині!

Я віддалялася від дочки, а вона тягнулася до мене, бажаючи отримати ласку і любов . Згідно із законом бутерброда, дочка у мене кінестетик, і тілесні дотики для неї важливі як повітря. Мене дратувало в ній все, я чіплялася до неї через будь-якоі дрібниці. Але тут я стала помічати, що особливо я «не люблю» її в присутності чоловіка.

Так я страждала 10 років. 10 років тиранії і морального знущання над собою, чоловіком і дитиною.

Піти до психолога або зізнатися подругам було соромно. Я завжди по життю грала роль успішної бізнес-леді, щасливої ​​дружини. Внести сумніви в свою історію успішної жінки для мене було неприпустимо, запалюються внутрішній невдаха.

У підсумку, моя дочка виросла ЖЕРТВОЮ. Постійно порівнювала себе з іншими дітьми, однолітками. Її ніхто не любив в класі, їй складно було зав’язувати дружбу. Ми змінили 5 шкіл, думаючи, що в новій школі її приймуть і полюблять …

Ще болючіше було, коли чоловік і мама просили мене бути м’якше і терплячі до дитини, не так явно показувати свою сильну любов до іншої дитини. І було просто нестерпно, коли подруги і вчителі говорили про те, що з боку видно, що я упереджено і дуже строго ставлюся до старшої, особливо в порівнянні з іншими дітьми. Знали б вони, що у мене творилося на душі !!! Так я сама не знала, який чорт вселявся в мене, і змушував мене виробляти всі ці хитрощі.

Читайте також: Як новонароджена дівчинка здивувала батьків і акушерів (фото)

А час ішов, ми пережили «перехідний вік», коли своїм лютим ставленням я забороняла їй показувати мені будь-які прояви «перехідного періоду». Я просто забороняла перехідний період дочки, пояснюючи, що це ознака слабкості і невміння управляти своїми емоціями. Адже я, ой як добре, «управляла» своїми!

Настав час, коли стали з’являтися хлопці, і тут я схопилася за голову, бо зрозуміла, що для своєї дитини я нічого не можу зробити, щоб допомогти їй комфортно увійти в новий етап її життя – побудова відносин з протилежною статтю. Стала долати страхи: страх, що вона буде прилипати до першого зустрічного, щоб отримати ласку і любов. Страх, що нею будуть користуватися і з часом вона перетвориться зрозуміло в кого. Страх, що не зможе створити сім’ю ….

Страхів було багато, а запитань ще більше. Я стала себе готувати до візиту до психолога, а може краще, до психотерапевта, тому що я розуміла, що проблема, мабуть, все-таки в мені.

Але що я йому скажу? Я не люблю свою дочку? На той час, у мене їх було вже три. В голові був повний сумбур і я ненавиділа себе все більше з кожним днем. Почуття провини і образа на себе захльостувала, я ридала годинами на самоті, звинувачуючи себе у всіх гріхах, дивувалася, як мені Бог міг взагалі дати дітей, а ще й трьох, якщо я не справляюся з роллю хорошої матері ?

Одне мене заспокоювало, фраза, яку я почула «всі відповіді всередині тебе». Я поспішала знайти відповідь, тому що всередині було переконання, що якщо я знайду відповіді до її 16-річчя, я зможу виправити ситуацію! І відповідь прийшла. Прийшла у вигляді прикладного інструменту, який допоміг мені знайти всі відповіді ЧОМУ Я ЇЇ НЕ ЛЮБИЛА? ЧОМУ Я НЕ ХВИЛЮВАЛАСЯ ЗА НЕЇ ?

Є чудова Аксіома «Все, що відбувається в моїй реальності – результат моїх підсвідомих бажань». Ця аксіома допомогла мені виявити всі свої підсвідомі бажання і трансформувати їх. На всю трансформаційну роботу у мене пішов рік. Рік приємних відкриттів в собі і в моєї старшої дочки. Робота триває, занадто довго я не помічала яка у мене чудова дочка: мій первісток, моя радість в житті, моя красуня!

За роки неусвідомленого життя, я сильно поламала її індивідуальність, можна сказати, її стерла нанівець. За пару місяців, ми разом з нею відновили її індивідуальність, вона і я навчилися любити себе просто так, ми опрацювали велику кількість неприйнятих якостей, пропрацювали страхи й образи …

Наше життя змінилася, вона вже ніколи не стане колишньою. Ми насолоджуємося новими відносинами, які з кожним днем ​​стають краще.

Головна причина ЧОМУ Я ЇЇ НЕ ЛЮБИЛА, полягала в образі на чоловіка. Тільки так я могла мстити йому за заподіяні мені кривди, через дочку, яка була його копією. Як тільки я пропрацювала першу образу на нього, у мене вперше виникло сильне бажання обійняти дочка, поцілувати її і просто посидіти з нею в тиші. Я так довго позбавляла себе цього щастя …

Будьте щасливі, дорогі матусі!

Джерело.

facebook