fbpx
Суспільство
Я постійно зайнятий, на старість часу немає, – як у 83 роки зберегти молодість

83-річний Альберт Єсаков розсікає на роликах, веде інтернет-блог, пише фантастичний роман, фотографує та гастролює. Таким може бути життя на пенсії якщо не рахувати роки, а колекціонувати емоції.

Чоловік вже звик, коли перехожі називають його диваком, втім ніяк не може змиритися із життям більшості українських пенсіонерів.

Справа в тому, що мене часто запрошують посидіти на лавці. Чому ви ніколи з нами не посидите? А я кажу: мені нецікаво! Нецікаві розповіді про те, який у нас поганий уряд, які високі ціни, які аптеки. Мене це не цікавить,
– заявляє Альберт Єсаков

Жити на повну, зізнається Альберт ЄсАков, допомагає шалена любов до життя та жінок. А ще численні хобі: він фотографує, пише вірші та фантастичний роман, удосконалює танцювальні па і виступає на великій сцені.

А ще у свої 83 він на “ти” з інтернетом. Його блог читають тисячі. Альберт Єсаков встиг і у кіно знятися, і стати популярною фото-моделлю. Хизується: йому заздрять навіть друзі онука, а на вулиці часто зупиняють жінки.

Коли ж його запитують, як вдається не старіти, Альберт Єсаков відповідає: “я постійно зайнятий, на старість часу немає”.

Читайте також: Які вимоги МВФ приховали від пенсіонерів

Джерело

Related Post

facebook