fbpx
життєві історії
Я вийшла заміж рано. Мама переживала, як би я не засиділася «в дівках». Я відразу переїхала до чоловіка в його простору квартиру. Ми з чоловіком жили дуже добре. Коли дзвонила мама, я, захлинаючись, розповідала їй про своє щасливе сімейне життя. Мама раділа, але скаржилася, що їй не щастить з чоловіками. Якось мама була  в особливо поганому настрої. Я запросила її до нас

Для матері велике щастя, коли дочка вдало виходить заміж. Я вийшла заміж рано. Мама переживала, як би я не засиділася «в дівках». Я відразу переїхала до чоловіка в його простору квартиру. Мама залишилася сама, в цей час їй було 39 років – перед моїм заміжжям вона розійшлася з моїм батьком.

Ми з чоловіком жили дуже добре. Це взагалі добре – жити окремо. Два роки пролетіли як один день. Ми дуже любили один одного. Коли дзвонила мама, я, захлинаючись, розповідала їй про своє щасливе сімейне життя.

Мама раділа, але скаржилася на своє невлаштоване життя, мовляв, не щастить їй з чоловіками. Якось мама була  в особливо поганому настрої.  Думала, що дивлячись на наше щастя, вона заспокоїться, що за пару тижнів до неї повернеться душевна рівновага. Мама приїхала. Відновлювала душевну рівновагу вона дивним способом – відвідувала нічні клуби. А щоб не ходити туди самій, тягла з собою мене.

Якось я сказала, що по її віку відвідувати нічні клуби якось не зовсім правильно. Мама сказала, що виглядає вона молодо і нічні клуби – це те, що їй потрібно (очевидно, для душевної рівноваги), не на кухні ж їй сидіти – пироги пекти треба для онуків, а їх у неї немає (з моєї вини нібито).

А вдома у нас вона стала главою сім’ї, почала всіма командувати. До її приїзду у нас було повне порозуміння, а тепер почалися сварки. Не ладнали мій чоловік з моєю мамою. Я думала, що головна причина в тому, що це мені вона мама, а йому ж теща.

Пройшов місяць, другий, а мама не поспішала їхати. Чоловіка це дратувало, і він сказав мені, що мамі пора б виїхати. Я обурилася: хіба вона нам заважає? Чоловік сказав, що йому заважає. Я образилася.

Одного разу я побачила, що мама в синцях. На мої розпитування відповідала щось невиразне. Мовляв, впала.

А незабаром чоловік зібрав речі і пішов з дому. Та ще пригрозив розлученням, якщо не поїде мама.

Я не розуміла, що відбувається, хотіла поговорити з чоловіком, просила його повернутися додому. Він сказав, що повернеться, якщо моя мама поїде від нас, і ніколи не буде приїжджати. Ніколи! Я розсердилася і сказала, що мама мені дорожча за будь-якого чоловіка. І ми залишилися з мамою. Вона знову відновила свої походи в нічні клуби, знайомилася з чоловіками, коротше, шукала женихів, бігала на побачення.

Якось я побачила в своєму комп’ютері, що мама відвідує сайти знайомств. Мені це вже набридло. Мій чоловік жив у свого друга і я зважилася зателефонувати йому. Він мені сказав, що якщо мама не поїде, він прийде і викине її з квартири. Йому набридло жити в товариша, в той час як у нього є своя квартира.

Ми зустрілися. І тут чоловік розповів мені таке… Виявляється, коли мама приїхала до нас, вона через досить короткий час стала приставати до мого чоловіка, до свого зятя! Він відразу поставив її на місце, але вона не заспокоювалася і продовжувала. Одного разу, коли чоловік приймав душ, вона намагалася зайти до нього в душову кабінку. Мій чоловік не дозволив їй цього, між ними виникла потасовка – ось чому у неї були синці.

Чоловік нічого не говорив, не хотів мене засмучувати і вплутувати в це неприємну справу.

Спочатку мені не вірилося, що таке могло бути, але потім я стала згадувати, як мама ходила по будинку в відверто короткому і відкритому халатику, і, як завжди просила не мене, а чоловіка, застебнути їй ззаду сукню, намисто або ланцюжок… Згадалися і інші дрібниці. А я тоді нічого не помічала. У мене відбулася неприємна розмова з матір’ю. Вона поїхала, але мій чоловік до мене так і не повернувся. Через деякий час він подав на розлучення. І тепер я живу і без мами, і без чоловіка.

Автор: Дарина.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!