fbpx
Суспільство
Як бюджетно відпочити біля моря в Україні

Журналісти “Сегодня” вирушили до Бердянська (Запорізька область) на азовське узбережжя, щоб з’ясувати, чи можливо відпочити удвох біля моря за п’ять тисяч гривень.

Бердянська коса – популярне місце відпочинку в східній частині міста. Ті, хто зважився на відпочинок без зручностей, ставлять намети на березі. Готелі тут дорогі, але не дивлячись на це, тут всі номери заброньовані до жовтня.

Вартість відпочинку на сьогоднішній день складає від 1700 гривень на двох осіб – це проживання та триразове харчування на шведський стіл включено.

Звичайний номер на двох на базі відпочинку в 150 метрах від моря коштує 340 гривень. З кондиціонером і душем – трохи дорожче.

З розваг в місті є дельфінарій, зоопарк і найвище в Україні колесо огляду. А найдорожчий атракціон – аквапарк, квиток на двох коштує майже 1000 гривень.

Якщо зняти недорогу кімнату, купувати продукти в звичайному магазині і відвідувати атракціони, п’яти тисяч гривень вистачить менше, ніж на тиждень.

Вода в морі вже прогрілася до 23 градусів, і поки високий сезон не почався, всі пляжі безкоштовні, навіть при пансіонатах.

Читайте також: МОРОЗИВО З «СЮРПРИЗОМ»: ЯК ВИЗНАЧИТИ ЗІПСОВАНИЙ ДЕСЕРТ, КУПЛЕНИЙ НА ВУЛИЦІ