fbpx
Лайфхаки
Як чоловіки бачать жіночий макіяж

Дослідження показали, що чоловіки більше звертають увагу на нафарбованих дівчат. Але яскравий макіяж здатний викликати найрізноманітніші емоції: від захоплення до здивування.

“Тобі подобається? Тільки чесно!” Ця фраза – нещадна пастка, в яку потрапляють чоловіки всього світу. Зазвичай її вимовляють дівчата після якогось ядерного експерименту з власним обличчям. Відповідаючи на питання, чоловік виявляється в безвихідному становищі. Відповідь «ні» – це амбразура і недолуга жертва. Відповідь «так» – це брехня, а ви ж обіцяли ніколи не брехати один одному!

Щоб запобігти сварки і непорозуміння, потрібно хоча б приблизно уявляти переваги протилежної статі. Для цього навіть проводяться спеціальні дослідження. В ході одного з них було проаналізовано 1 200 профілів дівчат на сайті знайомств, щоб зрозуміти, який макіяж подобається чоловікам.

Виявилося, що дівчата з нафарбованими очима отримують на 139% більше повідомлень, аматоркам помади пишуть на 119% частіше, а рум’яні панянки на 24% обігнали своїх ненарумяненних суперниць.

Це дослідження розвіяло міф, ніби чоловікам подобаються дівчата, які зовсім не користуються косметикою. Просто чоловіки за природність. Саме тому деякі модні тренди не піддаються розумінню.

Чорна губна помада

Чорний колір взагалі ніяк не сумісний з кольором губ. Нотка драми – це, може, і здорово. Але тут на губах дівчини розігрує виставу трупа драматичного театру. Чоловіки не у великому захваті від такої великої кількості чорноти, і, скажімо прямо, нас це лякає. Залиште такі наряди готам, а готовий залиште в минулому.

Нескінченні вії

Всьому є межа, і віям теж. Тут не діє правило «чим більше, тим краще». Потрібно вчасно зупинитися.

Гліттер для губ

Іншими словами – блискітки. Іноді вони бувають настільки великими, що виглядають неприродно. Неначе дівчина щойно ложкою їла кокосову стружку. І їла дуже неакуратно.

Смокі айс

Чоловікам подобається виразний погляд, це безперечно. І помірний макіяж смокі айс додає загадковості і привабливості. Але є межа, коли фатальна красуня перетворюється в ніндзя. Будь ласка, залишайтеся красунями і не переборщіть з чорнотою навколо очей.

Татуаж губ

Адже є набагато більш щадні способи підкреслити свою красу, навіщо ж вдаватися до таких крайніх заходів? Поки ні разу не чув від жодного чоловіка: «Я в захваті від неї! Не можу відірватися від татуажу на її губах! »

Читайте також: ЧОМУ ДЕЯКІ ЛЮДИ ВИГЛЯДАЮТЬ НА 8-10 РОКІВ СТАРШИМИ ЗА СВІЙ ВІК

Звичайно, чоловіки бачать жіночий макіяж дуже по-різному. Але сходяться в одному: макіяж покликаний підкреслити, а не перекреслити жіночу красу.

Природність приваблює чоловіків набагато більше, ніж найяскравіший і винахідливий макіяж.

Хоча тут є один нюанс. Природний макіяж – це все-таки один з видів макіяжу, а зовсім не повна його відсутність.

Джерело.

facebook