fbpx
Breaking News
Пам’ятаю, як цю молитву часто промовляла моя мама, коли ми були ще маленькими. У неї завжди на очах, в цей момент, були сльози. Пройшов час, і я зрозуміла її, як ніхто інший. Її варто промовляти кожній матері, за щасливе виховання дитини
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Технології
Як культова українська поема ожила в американській відеогрі

Американська компанія Colabee Studios з Сієттла, розробник всесвітньо популярної відеогри “Never Alone”, присвятила свій новий проект Україні. На тлі російської агресії та окупації Криму, засновники компанії – колишній одесит Дмитро Верьовка та американець Шон Веші (Sean Vesce), вирішили показати світові справжню Україну. Нова відеогра “Forest Song” (“Лісова пісня”) за мотивами однойменного твору Лесі Українки відкриває українську культуру, традиції та символіку.

Розробники показали фрагменти свого проекту. У грі Лукаш отримує шанс повернутися в минуле і переписати фінал драми. Він раз за разом переживає моторошний день коли все втратив. Лише спілкуючись з Мавкою та іншими лісовими духами Лукаш зможе досягнути кінцевої мети – врятувати громаду села і відновити стосунки між світами людей і духів

Коли ви граєте на сопілці це дає вам силу літати і бачити світ духів. Символи вишиванки у грі мають магічну силу, а знання побуту і традицій українського села – ключ до перемоги.

“Все це не просто гра – це антропологічний проект”, – зазначають розробники.

Щоб достеменно відтворити кожну необхідну деталь, автори працюють з етнографами, їздять в експедиції до України та спілкуються із місцевими мешканцями.

Що означає весільний коровай, як працює український млин, що таке “фігура” – лише кілька речей про які можна дізнатись, граючи в “Лісову пісню”. А ще спробувати вивчити дещицю мови – всі діалоги і пісні будуть українською.

Нині гра ще на стадії розробки, але вже збирає професійні нагороди. І вже дуже скоро американська гра з українською душею закохає у себе світ. Принаймі, геймерів.

Читайте також: Як працює перша в Україні фабрика 3D-друку

Джерело

Related Post