fbpx
Лайфхаки
Як навчитися розслаблятися і відпочивати від суєти?

Мабуть, в наш час «стрес» – одне з найпопулярніших слів. Ми чуємо його всюди: «ми постійно живемо в стресі», «стрес шкодить здоров’ю», «потрібно навчитися боротися зі стресом».

Що ж, правда в цьому є. І ми постійно пробуємо нові техніки для релаксації, щоб уникнути щоденних нервів. Ця стаття нагадає вам про невеликі зміни, які варто внести в повсякденне життя, для того щоб уникнути серйозних захворюванні згодом.

1 . Дихаємо і розслабляємося

Спеціальні дихальні вправи допомагають розслабитися. Сядьте зручніше, закрийте очі і розслабте всі ваші м’язи: починаючи від ступень повільно рухайтеся вгору, останніми розслабте м’язи обличчя.

Повільно вдихайте і видихайте через ніс. Продовжуйте вправу протягом 10-20 хвилин. Чергуйте напруга і розслаблення всіх м’язів.

2. Слухайте заспокійливу музику кожен день

Слухайте заспокійливу музику або звуки природи , грайте самостійно на музичному інструменті щось заспокійливе.

Ви можете слухати музику поки їдете з роботи і на роботу, в обідню перерву, під час роботи, на ніч, щоб відпочити від суєти дня і налаштуватися на сон. Поєднуйте музику з розслаблюючим диханням.

3. Використовуйте візуальні образи

Щоб розслабитися, спробуйте уявляти собі щось позитивне, користуйтеся позитивними афірмації . Можна просто подивитися якесь заспокійливе відео або позитивний фільм.

4. Самомасаж

Купіть масажер для шиї, спини, ступень і плечей. Спробуйте компактні масажери, кожен з яких призначений для певної частини тіла. Під час масажу не забувайте глибоко дихати, щоб посилити розслабляючий ефект.

Читайте також: ЧИ КОРИСНИЙ ПОПКОРН?

5. Зробіть собі грілку з натуральної тканини

Знадобиться тканину з натуральних волокон (бавовна, овеча шерсть). З неї потрібно вирізати прямокутник розміром 60х50 см. Одержаний прямокутник складіть навпіл і зшийте (або склейте) два кінці, одну сторону залиште незашітой.

Тоді мішечок наповніть рисом або бобами, додайте пару крапель ефірного масла, наприклад, лаванди, евкаліпта або ромашки. Закрийте відкритий край.

Цю грілку можна класти на шию і плечі. Попередньо її можна нагріти, але це не обов’язково, можна просто насолодитися ароматом масел.

Перед використання грілки можна помасажувати то місце, куди ви хочете її прикласти. І, звичайно, не забувайте про розслаблюючу дихання під час процедури.

6. Використовуйте ароматний гель для душу та лосьйон для тіла

Аромати дуже допомагають розслабитися або підбадьоритися. Використовуйте ароматний гель для душу, лосьйон або крем. Релаксирующим ефектом володіють запахи ромашки і лаванди, а енергією зарядять аромати апельсина, лимона або м’яти.

7. Рухайтеся!

Спорт допомагає не тільки тримати тіло в тонусі, а й розслаблятися. Спробуйте йогу, танці або бойові мистецтва – це навчить вас управляти своїм тілом, диханням, розслабленням і напругою м’язів.

Джерело.

facebook