fbpx
Суспільство
Як навколишнє середовище формує темперамент дитини

Темперамент – це індивідуальні особливості кожної людини, що визначають динаміку протікання її психічних процесів і поведінки, рухливість, активність, швидкість або сповільненість реакцій.

Діти, які ростуть в суворих екологічних умовах, уже у віці двох років проявляють підвищений рівень завзятості, сміливості і активності, а до чотирьох років досить добре володіють здатністю рішення проблем за винагороду.

Однак, незалежно від спілкування, умов життя і виховання, при відсутності мотивації, завдання, поставлене перед малюком, не наважується.

“Результати нашого дослідження підтверджують, що навколишнє середовище (не тільки клімат, але і екологічна ситуація, а також поведінку людей в тих чи інших умовах) в поєднанні з темпераментом дитини, формують когнітивну функцію центральної нервової системи, адаптуючи її до запропонованих умов життя”, – каже Дженніфер СУОР, провідний автор дослідження “Дитяча психологія та психіатрія”.

Висновки психологів також підтверджують, що еволюційний підхід до розвитку дітей дозволить усвідомити важливість їх адаптації в процесі пізнання.

Читайте також: ЯК ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНІ ЛІКИ

Джерело.

facebook