fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Здоров'я
Як не старіти: 5 порад від науковця

Український науковець Олександр Коляда, який досліджує генетику людини і біологію старіння, дав кілька порад для тих, хто хоче довше залишатися молодими.

За словами вченого, завдяки певним діям людина може продовжити своє життя на кілька десятиліть, повідомляє Громадське радіо.

Ви повинні розуміти, що ваше здоров’я у ваших руках

Тобто ви не повинні перекладати відповідальність на когось. Лікарі мало знають про попередження хвороб, вам доведеться займатися цим особисто.

Здоров’я — це велика робота

Якщо вам здається, що ви вип’єте таблетку і все зміниться — це не так. Треба починати щось робити прямо зараз. І робити ви це будете найближчі 30 років, і ще довше.

Ранковий біг продовжує життя на 25%

Важливо розуміти, що завдяки здоровому способу життя можна продовжити його тривалість. Біг щоранку по 40 хвилин продовжує життя приблизно на 25%.

Все корисне — корисно, шкідливе — шкідливо

Споживання м’яса у великих об’ємах скорочує тривалість життя. Алкоголь, куріння теж. Всі шкідливі звички справді шкідливі.

“Чарівна таблетка”

Ми всі хочемо “чарівну таблетку”, яка би нас омолодила — вона є. Але її суть у тому, чого робити не потрібно. Не пити, не курити — останні дослідження показують, що це продовжує життя на 20%. Тобто п’яту частину нашого життя ми не доживаємо, бо ведемо нездоровий спосіб життя.

Читайте також: ЯК РАХУВАТИМУТЬ ЦІНУ НА ГАЗ, ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧУ ВОДУ

Джерело.

Related Post