fbpx
Лайфхаки
Як не товстіти: ТОП-10 звичок худих жінок

Тонка талія, стрункі ноги і плоский живіт – мрія багатьох жінок. При цьому вони можуть їсти все, що хочуть і не поправлятися.

Як не товстіти, знає Домашний очаг, який назвав ТОП-10 звичок худих жінок.

1. Вони висипаються

Може бути, вони лягають о 23 вечора, або встають не раніше 12, або разом з дітьми відпочивають після обіду.

Головне, що у них не виникає хронічного дефіциту сну, і їм не доводиться недолік енергії заповнювати за допомогою їжі. А як відомо, на першому місці серед “відновлювачів енергії” шоколад, печиво і чіпси.

2. Вони не відмовляють собі в зaдoвoлeннях

Причому це зaдoвoлeння вони знаходять не тільки в їжі, а й у найрізноманітніших сферах життя. Вони відправляються в подорожі, знаходять час на друзів і цікаві хобі.  Коли у вас є безліч способів себе порадувати, цілком можна обходитися без десертів.

3. Вони ніколи не сидять на строгих дієтах

Вони не катують себе жoрстoкими обмеженнями, і тому у них не буває зривів. Іноді здається, що вони взагалі їдять все, що хочуть, і при цьому не товстіють.

З одного боку, це так: вони дійсно дозволяють собі їсти те, чого в даний момент хочеться, – навіть торт. Але оскільки з понеділка вони не збираються сідати на дієту, то їм сьогодні не потрібно наїдатися про запас.

Це означає, що вони з’їдять один шматочок і зупиняться. Просто тому, що прямо зараз вони більше не хочуть.

4. Вони не поспішають

Вони їдять повільно, з почуттям, толком, розстановкою і неодмінно з зaдoвoлeнням. Вони, як і ми, теж читали, що сигнал про насичення надходить в мозок приблизно через 20 хвилин після того, як ви наїлися.

Але на відміну від нас, вирішили застосувати наукові досягнення в житті.

5. Вони знають свої потреби

Може бути, вони їдять кілька разів на день невеликими порціями. Або обходяться трьома основними прийомами їжі. Вони щільно снідають.

Або випивають вранці тільки чашку чорної кави і тільки через кілька годин згадують про їжу. Сенс в тому, що вони не сліпо слідують радам іменитих дієтологів або фітнес-гуру, але розуміють, як потрібно харчуватися, щоб відчувати себе добре.

6. Вони їдять тільки тоді, коли голодні

Вони не жують за компанію з подругами, колегами або з чоловіком тільки тому, що сидять поруч за столом і вони не мають чим зайнятися. За компанію вони можуть випити води з лимоном, і цього цілком достатньо.

Читайте також: ЯКИМ КОМПЛІМЕНТАМ ВІДДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ ЖІНКИ: НАУКОВА ВІДПОВІДЬ

7. Вони вибирають “чесні” продукти

Справжній цукор, цільне молоко, сир і йогурти нормальної жирності, вершкове масло, – все це набагато смачніше, ніж продукти-замінники. А значить, ви отримуєте більше задоволення навіть від невеликої порції.

8. Вони люблять рухатися

Вони багато ходять пішки, самозабутньо займаються латиноамериканськими танцями вечорами, або ходять в басейн. Їм не доводиться годинами вмовляти себе, що час встати і піти в спортзал. Вони просто знайшли той вид активності, який їм подобається.

9. Вони вміють справлятися зі стрeсом
Вони до одуріння б’ють боксерську грушу, медитують, застосовують дихальні техніки, займаються арт-терапією.

Або просто відразу ж висловлюють чоловікові все, що наболіло, і не тримають емоції всередині. Як би там не було, вони вміють знімати стрес не за допомогою плитки шоколаду, а іншими способами.

10. Вони вміють тримати себе в руках

Головний секрет струнких жінок полягає в тому, що вони вміють вчасно взяти ситуацію під контроль, коли помічають появу навіть одного-двох зайвих кілограмів.

Вони не розслабляються, навіть коли виходять заміж, народжують дітей або відправляються в гастрономічний тур.

Завдяки цьому вони не допускають радикальних коливань ваги, а значить, і необхідність в жорстких дієтах або виснажливих тренуваннях відпадає сама собою.

Джерело.

facebook