fbpx
Лайфхаки
Як не треба підкатувати до дівчат: 6 непробачних помилок

Якщо замість захоплення і інтересу ви не хочете викликати у дівчини напад відчаю, не робіть так.

Романтичні знайомства для людей в цілому – це сіра зона. Ми в цьому слабкі. У нас навіть немає для цього відповідного слова, лише просторіччя: «підкотити», «приставати», «замутити».

А як назвати ситуацію, в якій ви тільки почали спілкуватися? Або знайомі давно, але хотіли б перевести відносини на романтичний рівень? Такого слова немає.

Свою незручність і непевність ми часто прикриваємо бравадою, агресією або просто ведемо себе дивно. Це псує життя як нам самим, так і тим, з ким ми хотіли б зблизитися.

Навіть діючи з кращих спонукань і чистих почуттів, легко не тільки образити людину, а й поселити в ньому серйозне занепокоєння або страх. Є єдиний спосіб навчитися чинити правильно – приміряти все на себе.

Зрозумійте, як би ви хотіли, щоб говорили з вами, в яких умовах перехід від простого до інтимного спілкування здався б вам доречним і безпечним, і робіть так.

Розберемо найгірші способи почати романтичне спілкування, яким нас навчила популярна культура.

1. Бути раптовим

Головне, що об’єднує всі погані підкати, – раптовість. Застати дівчину поцілунком зненацька, пристрасно схопити за руку або раптом сказати що-небудь сексуальне за обідом з колегою – хороша ідея лише для кіно. У реальності ж це лякає, ставить людину в незручне і вразливе становище.

Чому це погано

Раптові дії порушують особистий простір і позбавляють приймаючу сторону відчуття безпеки. В общем-то, в цьому суть домагань – недоречні і спонтанні поцілунки, погладжування або пропозиції.

Ми часто не сприймаємо серйозно розмови про домаганнях. Це здається незначні, незначним і якимось занадто тонким. Щоб ці міфи розвінчати, актор Девід Швіммер, відомий нам як Росс з серіалу «Друзі», зняв шість короткометражних фільмів під хештегом «Це дoмaгaння».

Читайте також: 10 ОЗНАК ТОГО, ЩО ВИ ВІДСТАЛИ ВІД ЖИТТЯ

Свого роду методичку, щоб всім було зрозуміло, що все-таки люди мають на увазі. У коротких сценах з легким сюжетом Швіммер розкриває, як недоречні підкати вселяють в дівчат справжню тривогу і липке відчуття страху і незахищеності.

В одному з відео зовсім проста ситуація: начальник і його підлегла затрималися після роботи. Він попросив її з чимось допомогти, вона успішно впоралася і зібралася йти. Він затримав її, про щось почав мило розпитувати, а потім поцілував.

– Вибачте, у мене є бойфренд.

– Все в порядку, я одружений. Просто хотів показати, як я ціную тебе.

Так робити не можна. Про те, наскільки це недоречно і насправді грубо, можна судити по тому, як занервував в цій сцені начальник, коли зрозумів, що його інтереси відповіді не знайдуть: перегородив дівчині шлях і переконався, що про це ніхто не дізнається.

Будьте впевнені: якщо вам хочеться приховати, забути, закреслити те, як ви до кого-то підбиваєте клини, – це поганий спосіб перевести відносини на новий рівень.

Є люди, які роблять це усвідомлено, навмисне, щоб відчути свою владу над іншим і спробувати піти безкарним. Але є й інші, які можуть потрапити в таку ситуацію по дурості і нанести емоційну травму людині випадково.

Якщо працювати з першими – справа їх самих, суспільства і терапевтів, то другим просто треба повернутися до правила надходити так, як ви б хотіли, щоб ставилися до вас.

Як треба

Запросіть людини на каву, розкажіть про свої симпатії і позначте те, що вам цікаво. Ця універсальна конструкція підходить для всіх. Чи хочете ви зав’язати стосунки романтичні, тільки сексуальні, з новою знайомою або спробувати почати роман з колегою.

Все це можна зробити відкрито, адекватно, не ставлячи нікого в незручне становище. Позначте симпатії і терпляче чекайте відповіді.

Якщо за спільне проведення часу ви пропонуєте бонуси – гроші, кар’єру чи послуги, – вам до першого ешелону властолюбців. Чекайте кари від суспільства, вона наздожене.

2. Бути недоречно відвертим

Образ успішних людей зараз дійсно пов’язаний з активною сексуальністю. Відкритість в розмові про інтимне може виглядати хвацько, зухвало і привабливо, але тільки якщо це доречно і ви обоє готові до такого спілкування.

В іншому випадку, швидше за все, комунікації прийде кінець і ви налякаєте співрозмовника остаточно. Або, якщо попадеться людина з розвиненим співчуттям, отримаєте роз’яснюють коментар: «Мені незручно про це говорити, ми ж друзі / колеги / ледь знаємо один одного».

Чому це погано

Пропонувати секс, розповідати про свій досвід, розпитувати про практиках співрозмовника – популярний серед та чоловіків, і жінок спосіб вирватися зі сфери звичайного спілкування або френдзони.

Однак часто приймає цей підхід сторона відчуває себе відданою і обдуреною: «Ми ж були друзями, а йому / їй потрібен від мене тільки секс». Набагато ефективніше в таких ситуаціях уникати радикальних пропозицій.

Вище – один з роликів серії «Це домагання», відмінна ілюстрація того, як недоречна відвертість пригнічує співрозмовника і ставить в уразливе становище. Вульгарні жарти і вульгарні аналогії ніколи не розряджають обстановку. Це видимість.

Як треба

Природним буде описати свої почуття і бажання. Треба враховувати, що співрозмовниця могла і не замислюватися про романтичному розвитку ваших відносин. Дайте їй час осмислити ваші слова.

Якщо інтерес буде взаємним, будьте впевнені: до вас повернуться з відповіддю. Якщо немає – прийміть чуже рішення і йдіть далі. Не варто відчувати себе знедоленим: ви сміливий і турботливий чоловік, це частина роботи над собою.

3. Надсилати фото себе oгoлeнoгo

Окреме питання недоречною відвертості – «дікпікі». Це слово використовують тепер і в наукових дослідженнях, щоб позначити випадки, коли хтось надсилає кому-то фото своїх геніталій. Мілленіали , ті, кому зараз не більше 35 років, часто захоплюються цим.

Коли респондентів просили описати феномен «дікпіков», жінки сказали, що це грубо (49%), нерозумно (48%) і сумно (24%). Тільки чоловіки визнали ці повідомлення сексуальними (30%), хоча і теж грубими (32%).

Чому це погано

Проблема не в самих фото, а в доречності. Якщо ви сексуальні партнери – чудово. Але якщо вам хочеться відправити інтимне фото комусь малознайомій або зовсім незнайомій людині – зупиніться.

Перш за все ефекту ніякого: все-таки і чоловіки, і жінки сходяться в тому, що це грубо. Крім того, «дікпікі» жорстко порушують особистий простір співрозмовника.

Якщо ви хочете бути лиходієм, це відмінний інструмент, але якщо вам все-таки хочеться бути шанованим і приємним (як мінімум самому собі) людиною – не варто. Про те, як сильно насправді може бентежити раптове оголення, – в одному з роликів Девіда Швіммера.

Як треба

Ніколи не надсилайте свої оголені фото людям, з якими ви не перебуваєте в романтичних стосунках. Якщо вже зовсім не під силу і здається, що зараз це буде якраз до речі і підніме градус розмови, обов’язково відкритим текстом попередньо запитаєте, чи хоче цього ваш співрозмовник. Це допоможе розпалити пристрасть, а не спалити мости.

4. У спілкуванні стрибати з місця в кар’єр

У нашій культурі немає small talk – легких розмов ні про що. Через це нам складно зближуватися з людьми. Ми просто не знаємо, як це робити. Почасти тому багато побачення з дейтинг-додатків в Росії частіше засмучують, ніж радують.

У ситуації, коли треба почати спілкування, щоб дізнатися один одного краще, ми часто запитуємо про занадто особистому або видаємо інтимну інформацію про себе. Починаємо розповідати про дитячі травми або інших тонких переживаннях.

Крім того, традиційні «Що робиш?» І «Чим зайнята?» Виявляються в small talk також марними і недоречними, пише блогер і сексуальний просвітитель Тетяна Ніконова.

Невідомий чоловік, який поки для тебе і не людина навіть, тому що перед тобою не варто. Нічого про нього не відомо, чи реальні його ім’я і вік і справжні чи фотографії.

І раптом починаються розпитування: «Як пройшов твій день?» З чого раптом адекватна людина почне звітувати про свої справи фантому на моніторі?

Чому це погано

Одкровення під час знайомства позбавляють спілкування балансу. Дуже легко налякати співрозмовника або збентежити.

Як треба

Вихід з ситуації – не бути відвертими завчасно і не напирати з питаннями. Видавати інформацію варто порціями, поступово. Ви розповідаєте про себе: про досвід, про захоплення, суспільні проблеми, які турбують вас прямо зараз.

Співрозмовник у відповідь про себе – дзеркально, в тих же пропорціях. Так ви викроювати час на впізнавання і звикаєте до нової компанії.

5. Не готуйтеся занадто довго до підкатy

«Робити домашку» – хіт-рада в пікап-колах. Перш ніж зав’язати спілкування з дівчиною, потрібно підготуватися, вважають багато. Вивчити її сторінки в соціальних мережах, дізнатися, що їй подобається, щоб уже в спілкуванні бути по цілям.

Чому це погано

Перш за все в спілкуванні важливо бути природним. Якщо ви витрачаєте час на підготовку, то, швидше за все, сформуєте помилкове уявлення про людину.

Як треба

Не розводьте надто багато суєти. Якщо людина вам цікавий – спілкуйтеся, це єдина дорога до близьких стосунків. В першу чергу потрібно дивитися на дівчину як на співрозмовника.

З цікавістю слухати її і з задоволенням розповідати про себе. Це дасть багатий грунт для розмов. «Домашка» завадить вам щиро дивуватися новому і зіб’є з толку.

6. Змушувати приймати рішення на людях

Публічно визнаватися в почуттях – поганий тон майже завжди. Виглядає добре це тільки на екрані.

Чому це погано

Коли ви пропонуєте відносини, важливо створити умови, в яких людина буде відчувати себе комфортно і, якщо потрібно, досить легко зможе взяти паузу, щоб подумати. Пояснюючи на людях, ви обкладаєте людини капканами.

Він буде виглядати жорстоким, якщо відмовить, а для багатьох дуже важливо зберегти імідж. Ви підсилюєте свої аргументи не вольовими вчинками або власними якостями, а гнітом думок з боку.

Як треба

Пропонуйте перевести відносини на новий рівень наодинці і позначайте, що ні чекаєте відповіді тут і зараз. Дайте дівчині подумати і не тисніть.

Джерело.

facebook