fbpx
Суспільство
Як не зруйнувати стосунки

Про 7 згубних звичок, які псують стосунки, розповідає експерт Арабелла Рассел з The Independet.

Ви чуєте, проте не слухаєте
Коли ви не прислухаєтесь до слів, які щоденно говорите одне одному, це може стати першим кроком до непорозуміння. Намагайтеся слухати партнера і виявляти інтерес до почутого.

Постійне перебування разом
Кожна людина потребує свого особистого простору. Наявність окремих інтересів поліпшить вашу довіру і зміцнить стосунки.

Жарти в громадських місцях
Інколи ви сперечаєтесь між собою про недоречні жарти стосовно ваших стосунків у компанії друзів чи деінде. Проте припускайте ті фактори, що ваш партнер може трошки перебрати з алкоголем, або йому чи їй здаватиметься, що це весело і дотепно. Не заходьте надто далеко з жартами.

Сварки через постійні зустрічі з друзями
Інколи для ваших партнерів важливо спілкування із друзями. В той час, коли ваш партнер сидить на зустрічі з компанією колег, ви теж влаштуйте свій відпочинок зі своїми друзями.

Проектування поганого настрою на вашого партнера
Перш ніж звинувачувати свого партнера в тому, що ви через нього в поганому настрої, краще скористайтесь моментом і відверто поговоріть про ваші проблеми.

Завелика критика
Інколи корисно вказувати на недоліки ваших коханих, проте майте всюди межу. Люди часто можуть потрапити в пастку, не розуміючи, як часто вони критикують свого партнера. Постійні зауваження можуть створити жалюгідну атмосферу. З часом людина вас може уникати, тому що боятиметься почути від вас щось негативне та осудливе.

Вгадування поведінки наперед
Якщо ви довго знаєте одне одного, можете вгадувати поведінку, слова чи емоції одне одного без особливих зусиль. Часто така поведінка дратує ваших коханих, тому що інколи такі “вгадування” неправдиві.

Читайте також: Туристичний сезон стартує: куди і за скільки українці поїдуть відпочивати

Джерело

facebook