fbpx
Суспільство
Як обрати правильний дитячий садок

Експерт з раннього розвитку та освіти Юлія Демиденко розповіла, на що потрібно звернути увагу при виборі дошкільного закладу. Про це пишуть на форумі “mamaclub.ua”.
1. Благоустрій території дитячого садка

Потрібно прийти з дитиною “на розвідку” під час щоденних прогулянок. Оцініть територію установи, безпеку, доглянутість території, і подивіться де і чим може займатися ваша дитина під час перебування в закладі. Також, зверніть увагу на поведінку вихователів – чи уважно відносяться до дітей?

2. Безпека дітей і території

Зверніть увагу на охорону. Охоронна служба повинна не тільки забезпечувати безпеку дітей, а й бути приємною для батьків і малюків.

3. Інтер’єр дитячого садка

Подивіться в які кольори пофарбовані стіни, що на них намальовано. Варто пам’ятати, що яскраві тони збуждують нервову систему. Придивіться до зручності і травмобезпеці приміщення.

4. Рівень санітарних норм

Озирніться: наскільки чисто, і свіжо в приміщенні, яке повітря, температура, запахи?

5. Освіта і напрямок на розкриття потенціалу малюка

Чим організованіше, продуманіше і начисеніше влаштоване навчання, тим краще воно задіює і стимулює всі органи чуття дитини і викликає більше інтересу до навчання. Урок повинен сприяти мисленню, пошуку самостійних відповідей, аналізу та виправленню помилок.

6. Підхід до навчання

Запитайте, як планується і проводиться урок, які дії вихователя, якщо дитині нудно, вона неуважна? Садки з викладанням іноземною мовою хороші, якщо:

– Ви збираєтеся їхати з країни;

– В сім’ї один з батьків вільно володіє мовою, що вивчається;

В інших випадках краще віддати перевагу закладу з рідним для дитини мовою.

7. Професійність вихователів

Оцініть, як виглядають, наскільки доглянуті і охайні вихователі. Чи відносяться вони з повагою до дітей?

Читайте також: 8-річний хлопчик в США відкрив пекарню, щоб допомогти мамі купити будинок

8. Виховна методика дитячого садка

У хороших дитячих садах основою освіти є одна з відомих виховних методик (Монтессорі, Нікітіних, Домана та ін.). Кожна з них орієнтується на певну сторону розвитку дитини. Вибирайте дитсадок з методикою, яка підходить саме вашій дитині.

9. Організація оздоровчої роботи в дитячому садку

Діти дуже активні, але для них важливий баланс навантажень. Наявність спортзалу / студії, басейна буде хорошим плюсом для здоров’я дитини.

10. Вимоги та увагу до дитячого меню

Дуже важливо знати в яких умовах зберігають і готують продукти, збалансованість харчування, вміст консервантів. Попросіть дозволу зайти на кухню. Подивіться на персонал і дотримання правил гігієни

Джерело

facebook