fbpx
Суспільство
Як обрати репетитора

Учні та студенти завжди вдавалися до послуг репетитора. Але після запровадження зовнішнього незалежного оцінювання попит на репетиторство зріс у кілька разів. Батьки стали частіше наймати вчителів і викладачів, аби діти мали більше шансів вступити до університету.

Крім того, зараз репетитори часто допомагають учням зі шкільними предметами. Діти не можуть виконувати уроки самостійно або батьки прагнуть підтягнути їх з того чи іншого предмету.

“Репетиторство допомагає правильно систематизувати знання та контролювати вивчене. По суті, кожен предмет можна вивчити самостійно, але діти не знають, як це зробити. Школярі здебільшого не вміють виокремлювати головне й другорядне – конспектувати й структурувати інформацію. Цього їх не вчать. Та й фізично, у класі на 35 учнів неможливо підходити індивідуально до кожної дитини. Натомість репетитор вивчає психологію школяра і визначає рівень знань. Залежно від цього готує індивідуальний план”, – розповідає Олександр Сніжко. Займається репетиторством із математики понад 30 років.

Читайте також: ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВАС ОБМАНЮЮТЬ: 8 ОЗНАК

“Варто обирати вчителя залежно від віку дитини й складності предмета. Наприклад, для підлітка краще обрати шкільного педагога. Він розуміє психологію дитини краще за викладача вузу. Якщо ж порівнювати вчителя-професіонала й репетитора-професіонала, то для школяра бажано обрати репетитора, бо вчитель краще може організувати групову роботу, а репетитор – індивідуальну.

З перших занять буде зрозуміло – хорошого репетитора найняли, чи ні. Навчання буде ефективне, якщо він доброзичливо ставиться до учня, доступно пояснює, вибудовує рівні стосунки й спонукає учня до впевненості та самостійності”, – пояснює чоловік.

Джерело.

facebook