fbpx
Лайфхаки
Як перестати бути “вічно зайнятим”

Багатьом знайомі обставини, коли при зайнятості будь-чим, справа зовсім не просувається. При цьому причина зовсім не в складності задачі, а у власній неорганізованості. Як підвищити продуктивність своєї роботи?

Експерти в психології назвали це явище “faffing” – неефективна активність. Вона може переслідувати вас у всіх життєвих сферах – від роботи до справ любовних. Прикладів може бути безліч: багатогодинний серфінг в Інтернеті, читання корисної книги з регулярними перервами для перегляду телешоу, розмови телефоном замість виконання робочих завдань. У підсумку – витратили час, а робота не виконана. Втім, є способи, які допоможуть уникнути такої поширеної проблеми.

Пам’ятайте про кінцеву мету

Звичайно, не кожен може чітко окреслити, задля чого він береться виконувати поставлені завдання. Втім, є певні перспективи, які відкриваються опісля роботи. До прикладу, не забувайте про кінцевий результат, про відпустку та кар’єрне зростання. Все це значно реальніше, якщо виконувати роботу вчасно та якісно.

Абстрагуйтеся

Ніяких смартфонів, електронної пошти, телевізора тощо. Науковці довели, що якщо витрачати перші години робочого дня на бесіди зі співробітниками, перегляд новин у мережі та інше, то знижується ваша продуктивність. Займіться розвагами після того, як виконали завдання.

Ставте реальні терміни

Це не означає, що потрібно себе дещо пошкодувати та дати день-другий про запас. Поставте перед собою мету виконати завдання в певний проміжок часу – це дисциплінує та суттєво зекономить час.

Читайте також: 7 ФАКТІВ З ПСИХОЛОГІЇ, ЯКІ ПОТРІБНО ДІЗНАТИСЯ КОЖНОМУ

Озвучуйте терміни

Так, це потрібно зробити! Бажано озвучити їх при своїх колегах. У такому разі, ви просто не захочете, щоб вони сприймали вас як безвідповідальну людину.

Успішно виконали роботу – зробіть собі подарунок

Сходіть в кіно, придбайте новий одяг або просто відкладіть трохи більше коштів на омріяну мандрівку. Це допоможе вам усвідомлювати, що добре виконана робота приносить ще більше задоволення.

Відповідно, пропонуємо з завтрашнього дня почати слідувати цим правилам. І ви зауважите, наскільки швидко та легко виконується робота, яку ви постійно відкладали на потім.

Джерело.

facebook