fbpx
Світ
Як пластикові кришечки рятують в Іспанії життя: Україна теж не відстає!(фото)

Ось уже кілька років у багатьох сім’ях Іспанії не прийнято викидати пластикові кришечки від пляшок: їх або збирають вдома, або приносять в спеціальні коробки в торгових центрах. У чому ж справа?

Виявилося, що все почалося з маленької дівчинки на ім’я Айтана (Aitana García): вона народилася зі складним вродженим пороком серця.

Допомогти могла дорога операція в Америці. Батьки дівчинки звернулися за допомогою по телебаченню, і одне з підприємств по переробці пластику запропонувало цю суму за 200 тонн пластикових кришок.

Кришечки стали збирати повсюдно: поставили коробки в супермаркетах, спортивних клубах, державних установах. Потрібну кількість харчового пластику зібрали за пару місяців.

І досвід «прижився». В даний час створено цілий проект, який укладає договори з переробними компаніями. Кошти, виручені від повторного використання пластику, рятують дитячі життя. А люди продовжують нести кришечки.

Подібну тенденцію намагаються втілити і в Україні. Наприклад у багатьох школах країни є спеціальні пункти прийому пластикових кришечок. Згодом їх відправляють на переробку і роблять протези для українських військових, які втратили на війні кінцівку.

Давайте підтримувати цю тенденцію. Від нас треба так мало!

Читайте також:Роздягають збанкрутілого олігарха: Курорт “Буковель” теж може відійти державі

Джерело.

facebook