fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!
Здоров'я
Як попередити хвороби серця

Щоб зберегти своє серце молодим і здоровим, потрібно пам’ятати всього лише сім правил.

Захворювання серця вважаються одними з найскладніших, і тому медики наполягають на їх профілактику. Природно, попередити недугу набагато простіше, ніж потім її лікувати і проходити тривалий процес реабілітації після хвороби. Плюс до всього, бажано, щоб всі розуміли, що деякі хвороби серцево-судинної системи подвоюють шанси людини на такі наслідки в майбутньому, як інфаркт, гіпертонічний криз, інсульт і так далі.

Для того, щоб зберегти своє серце молодим і здоровим, не потрібно вживати дорогі лікарські препарати, а слід виконувати лише сім правил.

1. Якщо є зайва вага – скинути її. Лікарі стверджують, що надлишкова маса тіла згубно впливає на здоров’я серця і судин. Більш того, у людей з ожирінням розширюються судини, і навіть після схуднення вони вже не зменшаться, тому найкраще не допускати набору зайвих кілограмів. Полегшити навантаження на серце можна за допомогою дієтичного харчування і легких фізичних навантажень, що в результаті призведе до природного зменшення маси тіла.

2. Спати вночі не менше 7 годин. Вчені наполягають на тому, що всі люди без винятку повинні спати по 7-8 годин і дотримуватися цього правила протягом всього свого життя. Як виявилося, регулярний недосип сприяє розвитку захворювань серця і судин, так що єдиний спосіб їм запобігти – це спати вночі 7 годин і не менше того.

3. Найчастіше посміхатися і від душі сміятися. Сміх дійсно продовжує життя, тому що позитивні і радісні емоції знижують рівень гормону стресу в крові, а це корисно для серця.

4. З алкоголю віддавати перевагу червоному вину. Медики дозволяють щодня вживати не більше 50 мл червоного вина для підтримки судин і серця.

5. Скоротити споживання солі. Виявляється, дуже солоні продукти і страви змушують серце працювати більше, ніж зазвичай. Це в майбутньому може привести до розвитку деяких захворювань серцево-судинної системи і не тільки.

6. Лікувати хропіння. Якщо ви хропете, то повинні знати, що ваші шанси на серцеві захворювання збільшуються. Не можна залишати цю недугу без уваги, тому правильно буде звернутися до медиків за допомогою.

7. Своєчасно звертати увагу на своє здоров’я. Особливо це стосується людей, у кого в роду були сердечники. Тим, кому у спадок могли передатися ті чи інші хвороби серця, повинні бути завжди наготові і здійснювати профілактику цих недуг щодня.

Читайте також: ВЧЕНІ ЗНАЙШЛИ ПРОСТИЙ СПОСІБ ЗУПИНИТИ РАК

Джерело.

Related Post