fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Суспільство
Як позбутися від тривоги і стресу: 7 простих способів знизити тиск на психіку

Під кінець року і перед святами так важко зберігати рівновагу.

Стрес, паніка, тривожність – ці стани реально виводять з рівноваги і заважають жити. Особливо в період кінця року, коли так багато потрібно встигнути і нічого не забути. Є дієві способи, які допоможуть позбутися від тривоги і стати більш зібраним.

1. Повноцінний сон

Неповноцінний сон не тільки впливає фізичне здоров’я і зовнішній вигляд, але і сприяє загальної тривожності і стресу. При відчутті тривоги і занепокоєння потрібно планувати собі від семи до дев’яти годин здорового сну. Всього за кілька таких ночей рівень тривожності знизиться.

2. Порядок на робочому місці і вдома

Фізичний безлад викликає психічний безлад. Тому варто знайти трохи часу, щоб привести в порядок своє робоче місце чи кімнату. Розкладання речей по місцях допомагає впорядкувати думки, зосередитися. Крім того, акуратний вигляд полиць, ящиків, шаф дає своєрідний психологічний ефект – зовнішній порядок і організованість людина несвідомо переносить на інші сфери життя. Це допоможе мислити раціонально і позбутися від тривоги і стресу.

3. Порядок в раціоні

Щоб знизити рівень тривоги і страху і підтримати організм, потрібно їсти більше продуктів з вітамінами групи В і омега-3 жирними кислотами, а також корисні складні вуглеводи з цільного зерна. Печінка, гречка, вівсянка, житній хліб, бобові, горіхи, жирна риба, шпинат, банани допомагають зменшити симптоми депресії і тривоги. І уникати стимуляторів, таких як кава, енергетики та інше. Надавши енергійності на кілька годин, потім вони викличуть ще більшу втому, накопичивши її.

4. Масаж долонь і вух

Щоб екстрено заспокоїтися потрібно швидко потерти одну долоню об іншу, поки не відчується сильне тепло. Потім прикладіть долоні до обличчя і потримайте 1-2 хвилини. Дихайте при цьому глибоко і повільно.

Щоб прокинутися і почати сприймати світ більш тверезо, з зусиллям розітріть між пальцями бічну сторону вушної раковини.

5. Правильне дихання

Не потрібно забувати про диханні в момент наростання тривоги. Для того щоб навчитися розслаблятися, корисно займатися медитацією і правильно дихати. Довільний, спокійне, подовжене і глибоке дихання посилає сигнали в мозок, що все нормально і можна розслабитися. Всього 10 таких вдихів, і рівень тривоги знизиться.

6. Аромати від тривожності

Ще один спосіб вигнати тривоги – понюхати заспокійливі ефірні масла. Базилік, герань, лаванда, аніс і ромашка знижують напругу в тілі, допомагають прояснити розум і позбутися від тривоги і стресу. Можна додати їх в аромалампу або в воду для ванни.

7. Хоббі та спорт

Щоб позбутися від тривоги і страху, постарайтеся можна захоплююче заняття для розуму і тіла. Адже якщо людина зайнята чимось по-справжньому цікавим або приємним, він забуває про тривогу. Вчені довели, що рукоділля, розгадування кросвордів і головоломок, пробіжки, заняття спортом і гри на свіжому повітрі відмінно допомагають зняти стрес позбутися депресії.

Читайте також: В УКРАЇНУ ЙДУТЬ СИЛЬНІ МОРОЗИ

Джерело.

Related Post

facebook