fbpx
Здоров'я
Як позбутися від жиру на животі: медики рекомендують олію

Вчені пропонують включати канолу в щоденний раціон, зокрема, в смузі, випічку і салатні заправки.

Регулярне вживання людиною канадської олії канола сприяє скороченню зайвих обсягів жиру в районі живота.

Про це розповіли медики з США і Канади на щорічній науковій конференції Товариства ожиріння.

Спостереження показали, що за чотири тижні вживання каноли маса вісцерального жиру у кожного учасника дослідження в середньому знизилася на 0,11 кілограма.

При цьому фахівці відзначили, що рослинна олія ефективна саме для зниження обсягів в районі живота, а не інших частин тіла.

Учасникам експерименту медики пропонували разом з фруктовими коктейлями п’ять різних сумішей рослинних олій. Кожен з них містив по сто грам апельсинового сорбета, знежиреного молока і заморожену полуницю, а також 30 грам олії.

При цьому кількість коктейлів розраховувалося виходячи з добових енергетичних потреб людини, які олія забезпечувала на 18%.

Відзначається, що всі учасники експерименту мали абдомінальне ожиріння (збільшену окружність талії) або страждали метаболічним синдромом – групою захворювань, які включають в себе, наприклад, ожиріння, цукровий діабет II типу і високий кров’яний тиск.

У зв’язку з такими результатами, вчені пропонують включати канолу в щоденний раціон, зокрема, в смузі, випічку і салатні заправки. Канола проводиться з ріпакової олії з додаванням олій ріпи і капусти.

Вісцеральний жир у людини накопичується в сальнику і навколо органів, розташованих в черевній порожнині. Найбільшої шкоди здоров’ю завдають не підшкірний, а саме цей вид жирової тканини.

Читайте також: АЛІНІ ГРОСУ СТАВЛЯТЬ ПО П’ЯТЬ УКОЛІВ НА ДЕНЬ ЧЕРЕЗ ПОГАНЕ САМОПОЧУТТЯ

Джерело.