fbpx
Breaking News
Кекс з шинкою, оливками та вином: коли немає часу для приготування їжі, то дуже виручає такий заздалегідь приготовлений м’ясний кекс
Ось яка участь чекає вчителів-пенсіонерів: подробиці розповіла міністр освіти.
Немає нічого смачнішого, бюджетнішого і швидшого у приготуванні за “Шалений пиріг”! Я його через день печу, бо це улюблений смаколик дітей і чоловіка. Та, чесно кажучи, я й сама його з філіжаночкою кави просто обожнюю! Записуйте скоріш рецептик!
Коли запитую у дітей, що приготувати на вечерю і чую: “то не хочу, то не буду” – одразу ж берусь до приготування “Нямчиків”. Рецептом поділилась подруга зі Львова. Це настільки смачно і незвично, що сподобається найвибагливішим “нехочулькам”
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Здоров'я
Як позбутися від жиру на животі: медики рекомендують олію

Вчені пропонують включати канолу в щоденний раціон, зокрема, в смузі, випічку і салатні заправки.

Регулярне вживання людиною канадської олії канола сприяє скороченню зайвих обсягів жиру в районі живота.

Про це розповіли медики з США і Канади на щорічній науковій конференції Товариства ожиріння.

Спостереження показали, що за чотири тижні вживання каноли маса вісцерального жиру у кожного учасника дослідження в середньому знизилася на 0,11 кілограма.

При цьому фахівці відзначили, що рослинна олія ефективна саме для зниження обсягів в районі живота, а не інших частин тіла.

Учасникам експерименту медики пропонували разом з фруктовими коктейлями п’ять різних сумішей рослинних олій. Кожен з них містив по сто грам апельсинового сорбета, знежиреного молока і заморожену полуницю, а також 30 грам олії.

При цьому кількість коктейлів розраховувалося виходячи з добових енергетичних потреб людини, які олія забезпечувала на 18%.

Відзначається, що всі учасники експерименту мали абдомінальне ожиріння (збільшену окружність талії) або страждали метаболічним синдромом – групою захворювань, які включають в себе, наприклад, ожиріння, цукровий діабет II типу і високий кров’яний тиск.

У зв’язку з такими результатами, вчені пропонують включати канолу в щоденний раціон, зокрема, в смузі, випічку і салатні заправки. Канола проводиться з ріпакової олії з додаванням олій ріпи і капусти.

Вісцеральний жир у людини накопичується в сальнику і навколо органів, розташованих в черевній порожнині. Найбільшої шкоди здоров’ю завдають не підшкірний, а саме цей вид жирової тканини.

Читайте також: АЛІНІ ГРОСУ СТАВЛЯТЬ ПО П’ЯТЬ УКОЛІВ НА ДЕНЬ ЧЕРЕЗ ПОГАНЕ САМОПОЧУТТЯ

Джерело.

Related Post

facebook