fbpx
Суспільство
Як правильно зберігати яйця: дверцята холодильника назвали найгіршим місцем

Дверцята холодильника визнані найгіршим місцем для зберігання яєць. Про це повідомили британські експерти.

На їхню думку, правильніше класти яйця на середню полицю, де підтримується постійна температура, передає.

Газета відзначає, що проблема спочатку викликала палкі дебати, але потім експерти все ж зійшлися на думці. Фахівці журналу Good Housekeeping заявили, що яйця слід тримати в оригінальних упаковках на середній полиці, щоб запобігти частим коливанням температури при відкритті дверцят. Як зазначила редактор Сара Бенвелл, справа ще й у тому, що дверцята – найбільш тепле місце.

Британська Служба інформації про яйця радить домогосподаркам зберігати яйця в коробках при постійній температурі нижче 20 градусів за Цельсієм подалі від продуктів з сильним запахом. BEIS стверджує, що яйця легко вбирають в себе запахи. Зберігання яєць при низькій температурі, крім усього іншого, виключає ризик розмноження збудника сальмонельозу.

“Намагайтеся уникати занадто частого переміщення яєць між холодним і теплим середовищем, наприклад, між салоном автомобіля і холодильником або холодильником і гарячою кухнею. Найкраще зберігати яйця в холодильнику. Температура завжди буде постійною, а ваші яйця залишаться свіжими”, – зазначає організація.

Читайте також: ТОП-12 ПРОДУКТІВ, ЯКІ МОЖНА ЇСТИ СКІЛЬКИ ЗАВГОДНО, НЕ НАБИРАЮЧИ ВАГУ

На думку деяких кулінарів, смак яєць стане краще, якщо деякий час перед приготуванням потримати їх в теплі. А ресторанний критик Financial Times Тім Хейвард впевнений, що яйце прекрасно зберігається протягом як мінімум тижні навіть при кімнатній температурі.

У той же час стелажі в дверцятах холодильника Хейвард також вважає найгіршим місцем для яєць, оскільки “постійне струшування стоншує білки, і аромати інших продуктів можуть проникати через шкаралупу”.

Daily Mail нагадує, що в 2013 році вже розбиралася в яєчному питанні, і лабораторний експеримент показав, що яйця зберігалися протягом двох тижнів як всередині холодильника, так і поза ним.

Джерело.

facebook