fbpx
Breaking News
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Суспільство
Як правильно зберігати яйця: дверцята холодильника назвали найгіршим місцем

Дверцята холодильника визнані найгіршим місцем для зберігання яєць. Про це повідомили британські експерти.

На їхню думку, правильніше класти яйця на середню полицю, де підтримується постійна температура, передає.

Газета відзначає, що проблема спочатку викликала палкі дебати, але потім експерти все ж зійшлися на думці. Фахівці журналу Good Housekeeping заявили, що яйця слід тримати в оригінальних упаковках на середній полиці, щоб запобігти частим коливанням температури при відкритті дверцят. Як зазначила редактор Сара Бенвелл, справа ще й у тому, що дверцята – найбільш тепле місце.

Британська Служба інформації про яйця радить домогосподаркам зберігати яйця в коробках при постійній температурі нижче 20 градусів за Цельсієм подалі від продуктів з сильним запахом. BEIS стверджує, що яйця легко вбирають в себе запахи. Зберігання яєць при низькій температурі, крім усього іншого, виключає ризик розмноження збудника сальмонельозу.

“Намагайтеся уникати занадто частого переміщення яєць між холодним і теплим середовищем, наприклад, між салоном автомобіля і холодильником або холодильником і гарячою кухнею. Найкраще зберігати яйця в холодильнику. Температура завжди буде постійною, а ваші яйця залишаться свіжими”, – зазначає організація.

Читайте також: ТОП-12 ПРОДУКТІВ, ЯКІ МОЖНА ЇСТИ СКІЛЬКИ ЗАВГОДНО, НЕ НАБИРАЮЧИ ВАГУ

На думку деяких кулінарів, смак яєць стане краще, якщо деякий час перед приготуванням потримати їх в теплі. А ресторанний критик Financial Times Тім Хейвард впевнений, що яйце прекрасно зберігається протягом як мінімум тижні навіть при кімнатній температурі.

У той же час стелажі в дверцятах холодильника Хейвард також вважає найгіршим місцем для яєць, оскільки “постійне струшування стоншує білки, і аромати інших продуктів можуть проникати через шкаралупу”.

Daily Mail нагадує, що в 2013 році вже розбиралася в яєчному питанні, і лабораторний експеримент показав, що яйця зберігалися протягом двох тижнів як всередині холодильника, так і поза ним.

Джерело.

Related Post

facebook