fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Україна
Як російські бізнесмени маскують свій бізнес в Україні

Попри численні санкції, в Україні немає заборони для російського бізнесу брати участь в українських державних тендерах.

Деякі бізнесмени, щоб привертати менше уваги та продовжувати заробляти в Україні, просто маскуються під таких, що не мають стосунку до країни-агресора. Це можна прослідкувати на прикладі свіжого тендеру “Київського метрополітену”.

Метро Києва – Виноградар

“Київський метрополітен” провів тендер на розробку проекту нової гілки метро на один із віддалених житлових масивів столиці – Виноградар. Поки у цей спальний район ходить лише наземний транспорт.

На тендер прийшли три компанії. Переможцем визнали фірму “Київметропроект”. Вона запропонувала спроектувати нову гілку за найменшу суму – 141 мільйон гривень.

Проект фінансується з двох джерел: за рахунок власних коштів метрополітену – тобто грошей, зібраних із пасажирів та реклами, а також із бюджету міста Києва – тобто платників податків.

Росіянин під американським прикриттям

Ще за три місяці до оголошення тендеру фірма “Київметропроект”, яка зрештою його виграла, перебувала у власності російського Інституту “«Мосметропроект”, заснованого міністерством майнових відносин Росії.

Однак напередодні українського державного тендеру московський інститут нібито продав свою київську фірму американській компанії Valart Engineering.

Кінцевий власник американської фірми – російський бізнесмен Валерій Абрамсон. Тепер Валерій Абрамсон освоїть мільйони українських бюджетних гривень.

У “Київметропроекті” визнають, що, попри американське маскування, їхнім кінцевим бенефіціаром є російський бізнесмен.

Читайте також: У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЕФЕКТНО ЗІРВАЛИ КОНЦЕРТ ПОТАПА ТА НАСТІ КАМЕНСЬКИХ

Джерело.

Related Post