fbpx
Лайфхаки
Як розпізнати бабія за 15 хвилин: 6 основних ознак

Він милий і уважний, турботливий і ввічливий. Але чи тільки з вами? Скільки ще в його арсеналі таких улюблених, знайомих, подруг? Попастися на вудку до бабія дуже легко. Адже вони дуже тонко відчувають жіночу психологію, і вміло нею маніпулюють. А все тому, що досвіду в сердечних справах у таких ловеласів – хоч відбавляй.

Якщо ви не хочете стати «черговою тимчасовою», і не зазнаєте, коли чоловік, йдучи поруч з вами, буде згортати шию, задивляючись на інших, відмітайте відразу таке знайомство. А ми вам підкажемо, як розпізнати в чоловікові бабія з перших хвилин знайомства з ним.

6 ознак завзятого бабія:

1. Постійно дивиться вам «трохи нижче очей».

Якщо під час першого знайомства, чоловік раз у раз намагається розгледіти всі ваші принади, і явно пропускає всю важливу інформацію про вас повз вуха – швидше за все, він бабій. Винятком може бути занадто відверте декольте на вашій кофтині. Тоді очі будь-якого чоловіка раз у раз будуть неволею опускатися на рівень «трохи нижче ваших очей».

2. Спілкуючись з вами, встигає задивлятися на інших.

Якщо це так-такий чоловік не вартий вашої уваги. Уявіть, якщо він веде себе подібним чином лише на початку вашого знайомства, то що ж буде потім, коли пристрасть до вас згасне?

3. “Підвішаний язик” і велика кількість компліментів.

Він точно знає, чим можна «взяти» дівчину. У нього для цього навіть є в запасі з десяток фраз-заготовок. Обсипаючи компліментами, він вже при першій зустрічі може намагатися обійняти вас за талію, погладити по спині, в будь-якому випадку,  доторкнутися.

4. Тривала самотність.

Будьте пильні, якщо хлопець протягом багатьох років не зустрічався з дівчатами і говорить про те, що йому не потрібні серйозні стосунки.

5. Намагається себе дорожче подати.

При першому ж знайомстві він обов’язково похвалиться дорогим телефоном, машиною, або зв’язками. І не важливо, скільки насправді у нього грошей. Іноді зустрічаються досвідчені альфа-самці з підробленими золотим годинником і телефонами. І все це лише для того, щоб справити на всіх оточуючих жінок незабутнє враження.

6. Відразу мало не кличе під вінець.

Бабії – ще ті маніпулятори. Спочатку такий хлопець з’ясує, які ж чоловіків вам подобаються, чого хочете від життя. Швидко все проаналізувавши, почне діяти. Когось візьме на жалість, повідавши про нещасну любов, комусь розповість, що саме теж захоплюється спортом, танцями, мовами, а когось навіть запевнить, що давно вже хоче дружину і діточок. Ах, так, і що саме сьогодні у нього вперше в житті – любов з першого погляду.

Якщо ви і самі не проти легких тимчасових відносин -бабій може стати для вас хорошим варіантом. Адже багато хто з них-чудові коханці з колосальним досвідом.

Читайте також: СРІБЛО ЧОРНІЄ НЕСПРОСТА! ЦЕ МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН

Джерело.

facebook