fbpx
Breaking News
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Притча про поміч Божу. Ніколи не нарікайте! Бог завжди допомагає вам. Навчіться це помічати!
Курйози
Як Самсунг рятує Україну

Що може бути гірше, ніж коли сусідня держава, яка клянеться вашій країні у вічній любові та підтримці, раптом укладає з іншою, з якою ваша батьківщина воює, угоду про поставки більше 30 мільярдів кубічних метрів газу в обхід її території, на Ваш збиток, а ваша влада це ніяк не коментує та ніяк не реагує на це?

Виявляється може бути й гірше. Це коли ваша компанія є одним зі світових лідерів у світі технологій, а її телефони починають ні з того, ні з сього горіти та вибухати. Ваша кампанія заявляє, що це через одного з двох поставників батарей, і міняє ці телефони на безпечні, а вони продовжують горіти та вибухати.

Тоді ваша компанія заявляє про відкликання усіх телефонів цієї моделі, але насправді вони скрізь продовжують продаватися, а причину виникнення проблем так і не названо. А телефони горять і горять.

Самсунг рятує українську владу від шнобелівської премії в галузі стратегічних комунікацій.

Читайте також: Google і Facebook готують cпільно революційний проект

Джерело

Related Post

facebook