fbpx
Лайфхаки
Як створити розкішний інтер’єр при маленькому бюджеті

Дуже просто опинитися в безликому інтер’єрі, маючи невелику кількість грошей на облаштування квартири. Американський дизайнер Аріель Фармер дає п’ять порад, як надати обстановці дорогий і шикарний вид, витративши небагато.

1. Інвестуйте в основні предмети меблів

Щоб кімната виглядала презентабельно, не обов’язково вибирати абсолютно всі деталі з преміального сегмента. Але на найважливіших економити не варто. У вітальню, наприклад, можна купити якісний і дорогий диван, а в кухню або їдальню – обідній стіл.

При цьому Фармер радить не купувати занадто трендовую меблі. Вона повинна бути довгостроковим вкладенням і не вийти з моди в наступному сезоні.

“Речі, в які ви інвестуєте, повинні бути поза часом, здатними розвиватися разом з вами, ”- Аріель Фармер

2. Вибирайте якісний декор

Інвестиції не обов’язково робити в меблі, особливо якщо вона у вас вже є: будь то старовинні або недорогі предмети, з якими не хочеться розлучатися. У такому випадку варто звернути свій погляд на невеликі інтер’єрні деталі високої якості. Навіть хороша подушка або покривало здатні підняти загальний вигляд кімнати на новий рівень.

3. Не бійтеся кольору

Колір стін може додати простору драматичності або шику. Головне – вміло поєднувати відтінки .

“Життя занадто коротке, щоб жити в білій коробці (звичайно, якщо це не спеціальний дизайнерський хід),” – Аріель Фармер

Зрозуміло, при цьому також важливо вибрати гарну фарбу і грамотно виконати роботи.

4. Нашаровувати текстури

В оформленні будинку різні текстури можна нашаровувати так само, як і в одязі. Наприклад, на фото вище штучне хутро поєднується з текстильної диванної оббивкою.

Фармер радить не боятися таких сміливих рішень: вони надають простору розкоші і вказують на смак власника.

5. Змішуйте стилі

Дуже легко зробити кімнату безликої і прісної, піддавшись одноманітності. Це стосується і кольору, і текстури, і візерунка в інтер’єрі. Фармер каже, що інтер’єр стане виглядати по-хорошому дорогим, якщо ці елементи будуть відрізнятися один від одного.

“У найшикарніших інтер’єрах часто поєднуються різні меблі, текстиль і оздоблення,” -Аріель Фармер

Крім усього іншого, щоб зробити свій будинок розкішним, потрібно володіти ще й смаком. Інакше не врятують навіть найдорожчі речі. Якщо ви сумніваєтеся в своїх дизайнерських здібностях, то, можливо, найбільш вірним рішенням буде найняти професіонала, який зможе втілити перераховані поради в життя.

Читайте також: ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ МАРИНОВАНИЙ ШАШЛИК ІЗ СУПЕРМАРКЕТУ

Джерело.

facebook