fbpx
Лайфхаки
Як успішні люди зберігають спокій в стресових ситуаціях

Щоб зосередитися на завданні і почати її виконувати, ми повинні випробувати помірний стрес. Але якщо він сильний і тривалий, ми можемо заробити серцево-судинні захворювання, депресію і порушення когнітивних функцій.

Дослідження, проведені компанією TalentSmart, показали, що 90% службовців з найкращими показниками в роботі знають, як справлятися з напругою і тримати свої емоції під контролем. Вісім правил управління емоціями допомагають цим людям справлятися зі стресом.

1. Цінують то, що мають

Якщо ви відверне від роботи і складете список того, що ви цінуєте в житті, швидше за все, ви відчуєте себе спокійніше. Почуття подяки знижує рівень кортизолу на 23%. Крім того, згідно з результатами експерименту, проведеного в Каліфорнійському університеті, у людей, які щодня відчувають почуття вдячності, поліпшується настрій і фізичний стан.

2. Не задаються питанням «Що, якщо …»

Чим більше ви концентріруетесь на можливих варіантах розвитку подій, тим менше часу ви витрачаєте на реальні дії. Успішні люди не задаються питанням «Що, якщо …». Вони знають, що відповідь не принесе ні задоволення, ні спокою.

3. Залишаються позитивними

Позитивні думки відволікають від стресу. Щоб заспокоїтися, потрібно подумати про щось приємне. Це легке завдання, якщо у вас вже гарний настрій. Але коли ви на межі відчаю, вам здається, що знайти щось позитивне нереально. В цьому випадку подумайте і назвіть хоча б одна позитивна подія, що відбулася за день. Зрозумійте, що і в поганий день трапляється щось хороше.

4. Ідуть в офлайн

Сучасні технології забезпечують людей зв’язком 24 години на добу, що робить нас доступними для цілодобової роботи. Якщо ви не розмежували життя і роботу, ви самі піддаєте себе постійного стресу. Щоб перестати думати про роботу, спробуйте піти в офлайн. Почніть з коротких періодів, наприклад вранці у вихідні, коли спроби зв’язатися з вами по роботі найменш вірогідні.

Ви здивуєтеся, наскільки знизиться рівень стресу у вашому житті, якщо ви будете відключатися від роботи.

5. П’ють менше кави

Через частого вживання кофеїну частішає пульс, виникає відчуття тривожності, сплеск енергії. Так влаштований механізм виживання, що дозволяє швидко реагувати на загрозу. Якщо вас не переслідує ведмідь, ваш організм не потребує подібної стимуляції, так як вона підвищує рівень стресу і почуття занепокоєння.

6. Висипатись

Коли ви спите, ваш мозок перезавантажується і обробляє спогади минулого дня. У підсумку ви прокидаєтеся з ясною головою. Недолік сну підвищує рівень кортизолу. Додайте до цього стрес через роботу і отримаєте емоційне вигорання. Хочете добре працювати – добре спите.

7. Не займаються самозаспокоєнням

Кожен з нас періодично займається цим, хоча нічого хорошого це не дає і нічого спільного з об’єктивним аналізом не має. Чим більше ви роздумуєте про негатив, тим більше енергії ви віддаєте йому.

Кращий спосіб позбутися від цього болісного процесу – переключитися на щось інше.

8. Просять підтримки

Зовсім неефективно робити все самостійно.

Щоб працювати спокійно і продуктивно, ви повинні визнати свої слабкості і попросити про допомогу, коли вам це потрібно.
Такий підхід допоможе не тільки ефективніше і швидше виконувати завдання, але полегшить вам роботу.

Читайте також: ЯК НОСИТИ ВЗУТТЯ НА ВИСОКИХ ПІДБОРАХ БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Джерело.

facebook