fbpx
Breaking News
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Лайфхаки
Як вибрати якісний та смачний “Пломбір”

Морозиво «пломбір» люблять практично всі. Проте вибрати «правильне» морозиво, вміє далеко не кожен. Знаючи кілька нескладних ознак якісного продукту, можна вибрати по-справжньому смачний пломбір. Перед тим як купити пломбір, слід уважно вивчити упаковку.

До складу морозива, яке виготовлене строго по ГОСТу, може входити виключно молочний, але ніяк не рослинний жир. Сучасні ТУ допускають заміну натурального молочного жиру кокосовим або пальмовим маслом, які крім своєї дешевизни ніякими особливими якостями не володіють. Виробник, який додає до складу морозива рослинні інгредієнти, зобов’язаний неодмінно вказати це на упаковці продукту.

Емульгатори і стабілізатори, що додаються в морозиво, допомагають продукту зберегти форму. У більшості своїй такі емульгатори є продуктами рослинного походження — переробленими водоростями.

На те, з якою швидкістю тане морозиво, впливає і жирність продукту. Чим жирність нижче, тим швидше пломбір розтане. Найбільш стійкий до танення пломбір здатний «протриматися» близько двадцяти хвилин.

При покупці морозива варто віддавати перевагу пломбіру правильної форми з однорідною консистенцією і вираженим вершковим смаком. Головне, вибираючи улюблені ласощі, пам’ятати про те, що горду назву «пломбір» може носити тільки те морозиво, жирність якого складає не менше 12%.

Читайте також: ПРИХОВАНІ ФУНКЦІЇ МІКРОХВИЛЬОВКИ, ПРО ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ

Джерело.

Related Post