fbpx
Breaking News
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Здоров'я
Як відрізнити грип від простуди і ГРВІ: опублікована інфографіка

Грип має низку симптомів, які відрізняють його від гострої респіраторної вірусної інфекції та звичайної застуди.

Про це розповів головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій, передає ТСН.

Якщо людина захворіла на грип, проявляються наступні ознаки: в перший день – озноб, біль за грудиною, болючий кашель – на другу добу, продуктивний кашель – на третю. Якщо грип протікав без ускладнень, на п’ятий день хворий повністю одужує.

За словами лікаря, якщо все ж виникли ускладнення, без антибіотиків не обійтися.

“Після 3-4 доби може приєднатися пневмонія, зумовлена не самим вірусом, а бактеріями, які нас населяють. Найчастіше – пневмококова інфекція, яка проживає в носоглотці людей. Тоді потрібно призначати антибактеріальну терапію”, – зауважив лікар.

Лапій наголошує, що найнебезпечніший штам грипу в перший же день атакує легені. Тому якщо температуру не вдається збити, варто негайно викликати лікаря.

Джерело

Related Post