fbpx
Суспільство
Як виглядати на мільйон: вісім порад фешн-експерта

Імідж-консультант і стиліст Сільвія ді Густо розкрила кілька секретів, як завжди виглядати на мільйон.

Виходячи з багаторічного досвіду, американський фахівець стверджує, що виглядати добре і дорого не так складно, як може здатися на перший погляд, пише Business Insider. Для цього не потрібні великі фінансові витрати, а також не потрібно проводити весь вільний час в салонах краси і торгових центрах. Слід звернути увагу лише на кілька секретів експерта.

1. Купувати одяг, використовуючи правило третини

Кожен чоловік повинен мати як мінімум один хороший костюм, а жінка – піджак з підходящою спідницею або брюками. Але головна умова – вони повинні бути якісними і виглядати дорого. Крім того, фахівець рекомендує використовувати правило третини при здійсненні покупок. Мається на увазі купувати в три рази менше речей, але витрачати на них суму в три рази вище звичної. Таким чином, замість декількох дешевих речей, в шафі буде висіти одна, але дорога і якісна, яка завжди буде виграшно виглядати.

2. Важливо враховувати кожну деталь

Як стверджує експерт, імідж людини – це дещо більше, ніж тільки одяг. Тому, аксесуари, зовнішній вигляд гаджетів і навіть стан робочого столу повинні відповідати.

3. Вибраний стиль повинен відповідати професії

Завжди слід одягатися відповідно до робочого дрес-коду. Якщо робота передбачає строгий стиль, то не варто намагатися всіма силами виділяти себе з натовпу. Для того, щоб підкреслити свою індивідуальність, експерт радить знайти для себе підходящий яскравий аксесуар. Для жінок це можуть бути незвичайні окуляри або скромна прикраса, а для чоловіків – яскрава хустинка в кармані піджака.

4. Повсякденний одяг повинен бути охайним

Стиль кежуал не передбачає одягатися абияк. Головне правило такого стилю – це можливість швидко одягнутися, але при цьому виглядати цікаво і охайно. При цьому, одяг має бути виглаженим і поєднуватися між собою. Крім того, слід подбати про зачіску.

Читайте також: ЯК ОДЯГАТИСЯ В ДЕШЕВІ РЕЧІ І ВИГЛЯДАТИ НА ВСІ СТО

5. Не варто зловживати парфумами

Окрім того, що аромат повинен відповідати індивідуальності, він має бути легким і злегка відчутним. Особливо важливо звертати увагу на те, коли і які парфуми краще використовувати: більш легкі – вдень, а насичені – ввечері.

6. Не можна дозволяти недолікам впливати на самооцінку

За словами фахівця, секрет створення міцних взаємин криється у впевненості. Постійні думки про якусь ваду може мимоволі звернути на неї увагу людей, в той час як раніше ніхто цього не помічав. Тому завжди слід залишати свої недоліки без уваги.

7. За допомоги одягу можна здаватися вище

Як стверджує експерт, люди підсвідомо асоціюють владу з висотою, тому високі люди часто мають певну перевагу. У такому випадку, низьким жінкам рекомендується носити підбори, особливо з ремінцями навколо щиколоток, а чоловікам – вибирати одяг темних тонів. В обох випадках стиліст рекомендує вибирати облягаючий одяг монохромних кольорів.

8. Висипатися

Одним з найважливіших елементів ідеального зовнішнього вигляду – здоровий вигляд. Тому, слід побудувати свій графік так, щоб залишався час на повноцінний сон.

Джерело.

facebook