fbpx
Лайфхаки
Як визначити місцезнаходження вашої дитини

Нові технології дають сучасним батькам ті можливості, про які наші з вами мами і тати могли тільки мріяти. Мова йде про те, що тепер батьки мають можливість у будь-який час дізнатися, де зараз знаходиться їхня дитина, чи дійшла вона до школи, чи вчасно повернулася додому. Для визначення місцезнаходження дитяти існує три основні методи, кожен з яких має свої плюси і мінуси.

1. Послуги мобільних операторів

Це найбільш простий і доступний метод. На території України два мобільних оператори надають послуги по стеженню — це Київстар та МТС.

Оператори дають можливість дізнатися про місцезнаходження дитини, відправивши відповідний SMS-запит і скориставшись інтернетом, де всі переміщення дитини відображаються на карті.

Для підключення послуги потрібно набрати на телефоні команду, що містить спеціальний код, який дає оператор, і номер телефону того абонента, за яким потрібно вести спостереження.

Можна підключити відразу декілька номерів. Ціна одного SMS-запиту — 2 грн. Докладніше про послугу ви можете дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію відповідного оператора. У мобільного оператора Київстар послуга носить назву «Маячок», у МТС — «Дитина під наглядом».

Головне достоїнство такої послуги — простота. Щоб простежити за дитиною, не потрібен комп’ютер чи інше обладнання, необхідно тільки забезпечити дитину мобільним телефоном будь якої, навіть самої простої і дешевої моделі, а також самим батькам необхідно мати телефон.

За статистикою, 80% українських школярів у віці від 6 до 13 років вже мають мобільні телефони, тому, швидше за все, така методика підійде більшості батьків.

Серед недоліків такої послуги можна відзначити те, що визначення місцезнаходження дитини проводиться за допомогою GPS, тобто по вишках стільникового зв’язку. Це говорить про те, що точність показників буде далеко не ідеальною, похибка може становити від декількох десятків до декількох сотень метрів, залежно від місцевості і числа вишок.

2. GPS-трекер

Щоб використовувати цей метод, потрібно купити спеціальний прилад, який називається GPS-трекером (GPS-маячком, GPS-жучком), придбати його можна в будь-якому магазині мобільної техніки або інтернет-магазині.

Також знадобиться придбати спеціальну SIM-карту під цей прилад, а також виробити спеціальні налаштування, щоб прилад працював вірно, зробити це вам допоможе консультант в магазині.

Цей прилад дуже схожий на мобільний телефон, але з GPS-складової. Подібні пристрої традиційно мають можливість відповідати на вхідні дзвінки та дзвонити на кілька номерів. Тобто, у випадку, якщо ви зупинитеся на моделі з розширеними функціями, додатковий телефон купувати не буде необхідності.

Є також і зовсім маленькі моделі, які не зможуть замінити телефон, але вони хороші тим, що їх можна, наприклад, вшити в підкладку куртки, так їх складніше втратити.

Цей прилад дасть вам можливість в будь-який момент визначити, де знаходиться ваша дитина. Місце визначається дуже точно.

Вартість такої послуги буде залежати від тарифів обраного оператора мобільного зв’язку. Сам прилад коштує близько 60-200 доларів, залежно від моделі та її можливостей.

Серед плюсів такого методу — висока точність визначення місцезнаходження дитини, похибка може не перевищувати 2-3 метрів. Серед мінусів — достатня дорожнеча приладу.

3. Спеціальний мобільний додаток

Цей метод доступний далеко не всім, адже для того, щоб ним скористатися, потрібно купити дитині смартфон, оснащений необхідним додатком. Наприклад, у випадку з iPhone це може бути Find my iPhone, а якщо мова йде про Android-смартфон, то додаток за типом Cerberus.

Плюс цієї методики в тому, що місцезнаходження дитини визначається з високою точністю в будь-який необхідний момент. Але серед мінусів — обов’язкова наявність дорогого пристрою у дитини, мало того, що цей пристрій легко зламати, так ще він сам по собі може привернути непотрібну увагу з боку злoвмиcників.

Вибір завжди за вами! Нехай ваша дитина завжди залишається під наглядом!

Читайте також: ДОСЛІДНИКИ НАЗВАЛИ НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ДИТЯЧЕ ІМ’Я У СВІТІ

Джерело. 

facebook