fbpx
Суспільство
Як зміна прізвища впливає на долю

Відповіді на життєво важливі питання можна спробувати знайти в гороскопах, астрології і навіть теорії Фен-Шуй. Ніколи не знаєш точно, в якій точці навколишньої дійсності зустрінеться заповітний «знак долі».

Прізвище є своєрідною родовою відмінністю людини. Знаючому досліднику вона може повідати багато про що: про національність, можливі заняття предків і т.д.

На відміну від імен, асортимент прізвищ набагато більш обширний. Зустріч з однофамільцем несе в собі деяку інтригу, тоді як людей з однаковими іменами може бути безліч. Познайомитися з людиною такого ж прізвища, що й у тебе, це як доторкнутися до «спорідненої душі».

За твердженням астрологів, прізвище здатне зіграти в долі носія саму несподівану роль. Гармонійне поєднання імені та прізвища обіцяє удачу та успіх. Вивченням психологічного портрета особистості в зв’язку з певним ім’ям і прізвищем займається нумерологія.

Перед укладенням шлюбу дівчина встає перед вибором, чи міняти прізвище на прізвище чоловіка або залишити своє. Необхідно вирішити питання, що більше підходить до її психологічного типу.

По одній з думок, виходячи заміж і беручи прізвище чоловіка, дівчина як би підключається до егрегора його сім’ї і входить в його Рід. Якщо немає дітей, при подальшому розлученні краще змінити прізвище назад на дівоче. У разі наявності спільних дітей прізвище змінювати не радять: по-перше, зв’язок все одно збережеться, а по-друге, можуть виникнути емоційні труднощі.

Поєднання прізвища-імені-по батькові сприймається як унікальний мелодійний букет, що впливає на гармонію «его». Кожен звук з цього поєднання породжує певні вібрації, що доходять до глибин підсвідомості. Наприклад, людей зазвичай дратують різкі звуки, такі як дверний скрип або «цвяхом по склу», а спів птахів і дзюрчання струмка приємно пестять слух. Так само і з іменами і прізвищами. Іменне «поле» всюди супроводжує людину, не випадково ім’я – самий солодкий для нього звук.

Проте якщо у вас не дуже милозвучне прізвище, це ще не привід для розладу. Як стверджують психологи, дуже часто саме люди з незвичайними прізвищами вибиваються в лідери, досягають значних результатів. Суть в тому, що такі прізвища привертають увагу і мотивують тому їх володарів до активної та плідної діяльності. З дітей, які носять оригінальні прізвища, виростають, як правило, талановиті та неординарні особистості.

Читайте також: ДОСЛІДНИКИ НАЗВАЛИ НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ДИТЯЧЕ ІМ’Я У СВІТІ

Джерело.

facebook