fbpx
Лайфхаки
Як заощадити студенту: список пільг і знижок

Податкове вирахування

Студенти, які навчаються на платній основі, можуть повернути 13% від витрачених на навчання грошей. Детальніше про те, як отримати податкове вирахування .

Охорона здоров’я

Багато навчальних закладів мають у своєму розпорядженні путівками в санаторії та профілакторії. Щоб вирушити туди безкоштовно або з суттєвою знижкою, студенту необхідно дізнатися, чи надає його вуз подібні путівки, після чого подати відповідну заявку.

Пільги для працюючих студентів

Поширюються в основному на тих, хто одержує першу вищу освіту. Працівникам, які навчаються у вищих навчальних закладах на заочній і очно-заочної основі, роботодавець надає відпустку для проходження проміжних і підсумкової атестацій. Ця пільга стосується працюючих студентів, що навчаються в установах, що мають державну акредитацію.

Потяги і електрички

«РЖД» надає знижки в рамках студентської програми лояльності « РЖД Бонус ». На жаль, отримати 25-відсоткову знижку можна тільки при покупці квитків в купейні вагони фірмових поїздів.

Проїзд на поїздах приміського сполучення для студентів куди доступніше: знижка на абонементні квитки в період з 1 вересня по 15 червня складає 50% від повної вартості (актуально в більшості регіонів).

Внутрішньоміський транспорт

Знижки на проїзд в метро, ​​автобусах, тролейбусах, трамваях і маршрутних таксі не регулюються на федеральному рівні, але певні студентські пільги надаються регіональними транспортними службами.

Освіта і розваги

Пільги та знижки для студентів є в державних і муніципальних бібліотеках. Також можна відвідувати ряд музеїв безкоштовно або із суттєвою знижкою. Наприклад, в Третьяковську галерею студенти можуть потрапити безкоштовно в перше і друге неділю кожного місяця, а в Ермітаж зі студентським квитком можна вільно пройти в будь-який день.

Техніка і ПО

Apple

Магазин Apple пропонує знижки для студентів при покупці комп’ютерів і планшетів. Також компанія поширює студентську добірку з п’яти програм: Logic Pro X, Final Cut Pro X, Motion, Compressor і MainStage за пільговою ціною в 13 990 рублів.

Спосіб заощадити на прослуховуванні музики – студентська підписка на Apple Music. Її вартість становить 75 рублів на місяць.

Microsoft

Не відстає від Apple. Так, студенти мають безкоштовний доступ до ряду продуктів для розробки та дизайну за програмою Microsoft Imagine .

Adobe

На програми Adobe Creative Cloud поширюється знижка для студентів в розмірі 60% від вартості. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті розробника.

Читайте також: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ЯК БОРОТИСЯ З СИВИМ ВОЛОССЯМ

Autodesk

Студентам, які займаються моделюванням, Autodesk пропонує свої продукти (в тому числі AutoCAD і 3ds Max) на безкоштовній основі для некомерційного використання. Подробиці – на сайті розробника.

міжнародні пільги

ISIC

Оформлення міжнародної студентської карти ISIC є для школярів від 12 років, учнів середніх спеціальних і вищих навчальних закладів. Знижки по ISIC-карті надаються в 130 країнах світу, багато з них доступні в Росії. Особливо вигідною карта виявиться для подорожуючих студентів: можна отримати знижки на тури, авіаквитки та проживання в хостелах і готелях.

Work and Travel

Мабуть, найпопулярніша програма студентського обміну. Участь в Work and Travel дає можливість знайти роботу в сфері обслуговування в будь-якому з 50 штатів Америки. На жаль, участь в програмі має на увазі істотні фінансові витрати, пошук житла студенти здійснюють самостійно, а багато заявки і зовсім відхиляються. В Work and Travel можуть брати участь студенти очного відділення з рівнем знання англійської не нижче Intermediate.

Джерело.

facebook