fbpx
Breaking News
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Суспільство
Як зекономити гроші та знайти ідеальну сукню на випускний

Обрати сукню для випускного — одне з найскладніших завдань для дівчини. Варто врахувати всі критерії відбору. Одним з головних є ціна. Дизайнерські моделі не кожному по кишені, а звичайні вбрання не привертають уваги.

Американські модниці вирішили наочно продемонструвати, як зекономити гроші та залишитися в тренді. Вдягнули сукні з випускних свої матерів.

“Люди були в шоці. Вони не думали, що це плаття випускного вечора моєї мами”, – сказала Еллі Джонсон зі штату Огайо.

Дівчина прийшла на захід у пишному вбранні 1995 року. Своїм вчинком довела, що мода циклічна та постійно повертається. Наприклад, моделі декади 70-80-их сьогодні на піку популярності.

Читайте також: В УКРАЇНСЬКИХ ВОДІЇВ ПОМЕНШАЛО ГОЛОВНОГО БОЛЮ

Одним з головних трендів сезону весна-літо 2017 стали рюші та оборки. Світові дизайнери прикрашають ними сукні, блузи, жакети, спідниці, брюки та навіть шорти. Жіночність та романтична легкість знову у фаворитах серед модників.

Джерело.

Related Post