fbpx
Культура
Як живуть принцеси 21-го століття (ФОТО)

Слово “принцеса” в основному асоціюється з казковими героями або історичними персонажами. Однак безліч принцес живуть і в сучасному світі: вони вчаться, гуляють з друзями, займаються плаванням або журналістикою та як і всі, постять фотографії в Instagram. В цілому, це звичайні дівчата.

Добірку фото і описів сучасних принцес зробив “Новости-N”.

Принцеса Олександра, Люксембург

Принцеса 1

Красуні Олександрі 24 роки. Вона – єдина дочка герцога Люксембургу Анрі та великої герцогині Марії Терези. Дівчина обожнює спорт і вільно володіє 5-ма мовами, вивчає в університеті літературу, історію та філософію. Також у неї найдовше ім’я з усіх європейських принцес – Олександра Жозефіна Тереза Шарлотта Марія Вільгеміна. Однак, незважаючи на по-справжньому королівське ім’я, вона лише п’ята спадкоємиця в черзі на престол.

Леді Амелія Віндзор, Великобританія

Принцеса 2

Принцесі всього 20 років, але вона уже вважається першою красунею Англії. Вона онука королеви Єлизавети II і молодша дочка Георга Віндзора, графа Сент-Ендрюського. Амелія будує серйозні плани на майбутнє – вона збирається стати журналістом і приділяє багато часу навчанню. Але це не заважає дівчині регулярно відвідувати бали. Крім журналістики, дівчину тягне до моди. Вона стала першою особою блакитної, яка з’явилася на обкладинці Tatler. Крім того, леді Віндзор стажувалася в будинку Chanel.

Принцеса Марія-Луїза, Бельгія

Принцеса 5

21-річна принцеса – дочка принцеси Астрід Бельгійської і ерцгерцога Лоренца Австрійського. Дівчина зараз вчиться в Великобританії. У лінії престолонаслідування вона займає лише дев’яте місце, але дивовижна зовнішність (а також стан батьків) роблять її однією з найбільш завидних наречених в світі.

Принцеса Іман, Йорданія

Принцеса 6

Принцеса Іман бинт аль-Абдулла – старша дочка короля Йорданії Абдалли II і королеви Ранії. Їй всього 20, і вона вчиться в університеті Джорджтауна у Вашингтоні (США). Дівчина рідко з’являється в світлі, але час від часу супроводжує свою маму на благодійних заходах. Вся справа в суворому вихованні принцеси.

Принцеса Шарлотта, Монако

Принцеса 9

Бездоганна зовнішність дісталася 29-річній Шарлотті Казірагі від її бабусі – знаменитої зірки Голлівуду Грейс Келлі. Принцеса закінчила факультет журналістики Сорбонни, і навіть працювала у відомому лондонському журналі Above. У Шарлотти є син, однак зараз її серце вільне. На даний момент вона четверта в черзі на трон.

Принцеса Мако, Японія

Принцеса 11

24-річна принцеса Мако Акисино – старша внучка правлячого імператора Японії Акіхіто. Вона закінчила Міжнародний християнський університет в Токіо, вчилася в Австрії. Ще в школі вона стала зіркою інтернету й одним із символів аніме-культури. Вся справа в її фотографіях, де дівчина одягла шкільну форму-матроску.

Принцеса Марія-Олімпія, Греція і Данія

Принцеса 14

Офіційно в Греції монархія скасована, але титули онукам і правнукам останнього короля все ж дісталися. Сім’я разом з принцесою живе в Англії. 20-річна Марія-Олімпія вивчає графічний дизайн і історію мистецтв в Ніью-Йорку і стажується в модному будинку Dior.

Принцеса Габріелла, Австрія

Принцеса 16

Габріелла Марія Пілар Іолнада Жозефіна Шарлотта – молодша дитина в багатодітній родині ерцгерцогині Марі-Астрід і ерцгерцога Карла Крістіана. Дівчині 22 роки, і вона правнучка останнього імператора країни Карла.

Принцеса Полін, Монако

Принцеса 18

22-річна Полін – дочка принцеси Стефанії Монакської та її колишнього охоронця Даніеля Дюкре. Вона професійно займається художньою гімнастикою і дайвінгом. Також дівчина захоплюється цирком і бере участь у щорічному Міжнародному фестивалі циркового мистецтва. Загалом, дівчина веде активне життя, не дивлячись на те, що вона усього дванадцята в черзі на престол.

Інфанта Леонор, принцеса Астурійська, Іспанія

Принцеса 21

Маленькій принцесі всього 12 років, а це значить що вона, як будь-яка дівчинка її віку, вчиться. Однак, крім звичайного шкільного життя, дівчинка бере участь з батьками (монархи Іспанії) в офіційних заходах. Подивившись на це прекрасне юне обличчя можна зрозуміти, що в майбутньому Леонор розіб’є чимало чоловічих сердець.

Читайте також: Молодша дочка Обами підробляє в рибному ресторані (фото)

Джерело

facebook