fbpx
Суспільство
Як змінити риси обличчя без втручання пластичної хірургії

Мало хто з нас на всі сто задоволений своєю зовнішністю. Комусь заважає жити занадто довгий ніс, комусь – відстовбурчені вуха, комусь – губи, які зовсім не як у Анджеліни Джолі. Одні миряться з цими недоліками і навіть примудряються перетворити їх на переваги, інші – шукають способи їх позбутися. І що найпрекрасніше: зараз для цього можна не лягати під ніж пластичного хірурга! Існують і альтернативні методи. Про них ми поговорили з дерматологом-косметологом, керівником косметологічної клініки KeyMed Тетяною Кобець і директором масажного салону SNG-massage, майстром різних технік масажу Ольгою Кухарук.

“ЛИПУЧКИ” ДЛЯ ВЕЛИКИХ ВУХ

Багато людей живуть з різним ступенем капловухості. І якщо така проблема є, то краще зайнятися нею якомога раніше. Найефективніший метод на сьогодні, крім хірургічного втручання, на думку фахівців, – носіння спеціальних силіконових фіксаторів. Їх плюс в тому, що вони непомітні (силікон прозорий), не заважають (“приклеюють” вухо), і навіть діти навряд чи намагатимуться їх відірвати. Відклеюється пристосування через пару днів, після чого потрібно помістити новий фіксатор. Дитині таке пристосування носити довго не доведеться: в більшості випадків достатньо кількох місяців. “У дитячому віці, коли хрящик ще не сформувався і піддається коригуванню, з проблемою капловухості впоратися цілком реально, – каже Тетяна Кобець. – Хоча виходить не у всіх, тому я все одно прихильниця хірургії. Крім того, потрібно стежити за стерильністю самого коректора і поверхні, до якої він кріпиться: через те, що за вухами знаходяться активні сальні залози, можуть виникнути роздратування”.

Вушний коректор допоможе на якийсь час

ДОРОСЛІ. Їм такий спосіб корекції теж підходить. Але для них передбачені дорослі коректори. Вони на 3-5 мм більше дитячих, роблять вуха “ідеальними” і не видно оточуючим, а навіть якщо раптово відклеяться, вуха не “вистрілять”. Але сподіватися на довгостроковий ефект не варто: “Є люди з м’якою хрящовою тканиною, і вони за роки можуть і отримати якийсь результат. Але переважно коректор допомагає, тільки коли знаходиться за вухами. Варто його зняти – і вуха знову приймають початкову форму”, – говорить косметолог. Однак фахівець згоден, що для багатьох навіть такий спосіб зміни форми – вихід, який допомагає не відчувати комплекси, поки людина збирає гроші на операцію. Коштує упаковка таких коректорів (8 пар) близько 2000 грн.

Читайте також: У ГРУЗІЇ ЗАСТРЕЛИЛИ ВІДОМОГО БІЗНЕСМЕНА

ЯК ЗРОБИТИ “СОКОВИТІ” ГУБИ

Сьогодні зробити губи більш пухкими найлегше за допомогою вакуумного стимулятора. “Завдяки йому відбувається інтенсивне кровопостачання губ: після відриву “присоски” виходить мікротравма, яка дає набряк. Так губи стають більше, – пояснює Тетяна Кобець – Як довго протримається ефект, залежить від організму: може 1-2 години, максимум – 4-5 годин. Важливо також розуміти, що така стимуляція може призвести до появи синця на півобличчя. А якщо вдаватися до неї кожен день, то це може виснажити тканини”. Тому не зловживайте і проведіть краш-тест гаджета хоча б за кілька днів до важливого заходу.

ВПРАВИ. Ольга Кухарук вважає, що фейс-гімнастика корисніше і теж здатна додати обсяг. “Потрібно запастися терпінням і систематично – спочатку по 10 разів, а згодом по 20 разів – виконувати такі вправи, зберігаючи послідовність. Витягніть губи максимально, відкрийте рот, щільно зімкніть і розслабте м’язи обличчя. Далі рухайте губами, “малюючи” букву О в одну сторону, потім в іншу, а після “малюйте” цифру 8. Потім висуньте язик прямо і на максимальну довжину на 3 секунди і розслабтеся. Витягніть губи і різко “задуйте свічку”. Наберіть в рот повітря, зробіть губи в букві У і втягуйте повітря повільно, а видихайте різко декількома видихами. Під час наступної вправи співайте голосні літери, а після надійти щоки і намагайтеся виштовхнути повітря через зімкнуті губи (бажано, щоб відчувалася вібрація). Вдихніть на повні груди і повільно видувайте повітря, а коли во6но вийде, розтягніть губи, наскільки це можливо, “натягнувши” їх над зубами І останній момент: кілька хвилин насвистуйте, намагаючись якомога чіткіше це зробити”, – говорить вона.

АЕРОБІКА ДЛЯ НОСА

Наблизити ваш ніс до ідеалу можна за допомогою рук. І в цьому немає ніякого шахрайства. “Існує вправа, яке розробила Керол Маджіо – автор аеробіки для обличчя. Вона діє в кількох напрямах: зменшує обсяг і довжину носа, знімає одутлість, – розповіла масажист Ольга Кухарук – Для його виконання потрібно зайняти зручну і красиву позу (втягнути живіт, напружити сідниці і м’язи стегон), за допомогою великого і вказівного пальця зробити “прищіпку” і зафіксувати нею перенісся. Вказівним пальцем другої руки потрібно натиснути на кінчик носа знизу. Після цього потрібно потягнути вниз верхню губу і відчути, як кінчик носа впирається в ваш вказівний палець . Робити так потрібно 40 разів, двічі на день, протягом декількох місяців”. Якщо ж ви хочете, щоб ваш ніс став вужчим, Ольга радить робити так: упріться пальцем в кінчик носа і робіть упор так, щоб ніс пішов нагору. Після цього натягайте верхню губу на зуби 40-50 разів. Для того щоб отримати ефект, доведеться так мучитися протягом декількох місяців. Також звузити широкий ніс можна, якщо кілька разів на день робити так: опустіть підборіддя, відкрийте рот і завмріть в таке становище на 10 секунд. Повторіть 30 разів.

“КРИЛАТИЙ” НІС. Якщо проблема в надмірно видатних крилах носа, масажист рекомендує провести відтік крові. “Для цього потрібно покласти середні пальці в улоговинки на крилах носа, скоротити м’язи і наморщити ніс. Далі потрібно здавити сильніше і повільно, за 5-6 секунд, протягнути пальці вниз”, – радить експерт. Косметолог Тетяна Кобець вірить в таку лицьову гімнастику, за умови, що робити її правильно. Але попереджає, що ефект протримається недовго і зникне, коли людина перестане її виконувати. “А ось в спеціальні пристосування, такі як коригувальні “прищіпки” для носа, я не вірю взагалі! На мій погляд, вони не для слов’янських носів. Хоча не дуже вірю і в те, що азіатським носам (вони створювалися переважно в Японії і Кореї) вони якось допомагають”, – говорить експерт. Більш того, тривалий тиск за допомогою таких пристосувань може викликати ішемію тканини.

НЕМАЄ ПРОТИПОКАЗАНЬ. Фахівці стверджують, що якихось особливих обмежень до виконання цих вправ немає (крім випадків, якщо є онкологічні новоутворення на або в носі, які небажано чіпати). “Така фізкультура корисна, тому що з віком ніс все одно змінює форму (опускається, може викривити в сторону, крила стають “важче” та інше)”, – стверджує Ольга Кухарук.

Читайте також: “РЕВОЛЮЦІЯ” В КОМУНАЛЦІ: ТЕПЛО ПОДЕШЕВШАЄ НА 15%, АЛЕ КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ ЗАПЛАТИТЬ ЗА АУДИТ КВАРТИРИ

Джерело.

facebook