fbpx
Лайфхаки
Як зняти стрес за 45 секунд

Половину свого часу ми знаходимося в стрeсі, потім ми усвідомлюємо, що у нас стрес і від цього впадаємо в ще більш глибокий стрес.

Потім ми починаємо боротися з цим самим стресом, вбираючи величезні обсяги інформації, відвідуючи нескінченні тренінги, а хтось просто обмежується заспокійливим.

Але для того, щоб хоч трохи рoзслабитися, не обов’язково бігти в спортзал або займатися йогою на робочому місці.

Боротьба зі стресом вже давно стала невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Але є способи, які здатні зняти легкий стрес за 45 секунд.

1. Читання віршів. Читання віршів протягом 45 секунд буде цілком достатньо для того, щоб зняти виниклу напругу під час робочого дня.

Звичайно, цей спосіб підійде тільки тим, кому подобається поезія. Якщо ви віддаєте перевагу читати прозу, вам краще спробувати інші варіанти.

2. Випуск пара. Якщо ви відчуваєте, що ваше терпіння практично вичерпалася, встаньте, посувайтеся, пройдіться трохи, зробіть легку зарядку.

Бажано там, де є доступ до свіжого повітря і сонячного світла. Спробуйте подихати, роблячи вдих через рот, а видих – через ніс.

3. Ароматерапія. Не потрібно недооцінювати силу запахів. Навряд чи в офісі вам дозволять скористатися aромолампа, але ви цілком можете використовувати для цього апельсин.

Це не тільки приємно на смак і корисно для здоров’я, але ще і дуже бадьорить. Навіть якщо ви не любите апельсини, почастуєте ними колег, а шкурку залиште на столі хоча б на пару хвилин.

Удома можна скористатися ефірними маслами апельсина , грейпфрута, лимона і бергамота .

4. Медитація. Дайте відпочинок своєму мозку. Розслабтеся, подумайте про щось приємне для вас. Спробуйте просто закрити очі і повільно зробити десять глибоких вдихів і видихів з невеликою затримкою дихання.

5. Музика. У кожного з нас є улюблена мелодія, яка вливає в нас нові сили, дає нам необхідний поштовх для подальших дій і дарує натхнення. Не упускайте момент!

Читайте також: 25 СПОСОБІВ ПРОКИДАТИСЯ РАНО

6. Гумор. Думаю, що нічого не трапиться, якщо ви виділите хоча б хвилину для обміну жартами з колегами.

Головне не сприймати це як дозвіл для себе проводити пів дня на ресурсах з анекдотами, картинками. Інакше в кінці місяця вас чекатиме ще сильніший стрес під час подання звітів.

7. Порядок. Ви просто можете наводити порядок у себе на робочому столі, сортувати листи і документи на комп’ютері.

Якщо ви працюєте вдома, то цілком можете трохи прибратися – це допомагає привести в порядок не тільки квартиру або робочий стіл, але і ваші думки.

8. Тактильні відчуття. Від стресу добре допомагає відчуття під руками чогось м’якого, теплого і приємного на дотик.

Почухайте за вушком свого кота чи собаку і вам відразу стане легше. На роботі вам навряд чи дозволять тримати кота, тому в якості заміни домашнього улюбленця пропонують скористатися кролячою лапкою.

На мій погляд це не дуже гарна ідея, але як варіант цілком заслуговує на життя. Серед моїх знайомих є люди, які завжди носять в кишені чотки або китайські кульки здоров’я.

9. Перекус. Їжа та напої розслаблюють нас. Недарма під час сесій їжа з холодильників зникає в два рази швидше, ніж зазвичай.

Панянки звикли заїдати своє горе шоколадом, тортами та морозивом. Але все-таки краще нехай це буде хрустке яблуко, ніж пакетик хрустких чіпсів.

А що вам допомагає швидко розслабитися на робочому місці або хоча б частково зняти стрес?

Джерело.

facebook