fbpx
Суспільство
Як зробити ідеальний шашлик: поради від кухаря грузинського кафе

П’ять табу ідеального шашлику 

1. Не впадайте в крайнощі: не варто нарізати м’ясо занадто дрібно (шашлик буде сухим) і занадто крупно (зовні може підгоріти, а всередині при цьому не прожаритися). Відмінний орієнтир – сірникова коробка.

2. Не використовуйте для маринаду майонез (при високих температурах з нього виділяється багато шкідливих речовин) і кефір (спотворює м’ясної аромат, залишається зверху плівкою, яка швидко обгорає).

3. Не варто крутити шампура, як шармащик крутить ручку шарманки. Через такий ентузіазм ви отримаєте сухарики з ароматом м’яса. Будьте біля “мартену” сангвініком: шашлик не любить ні суєти, ні загальмованості.

4. Побачивши язики полум’я над вугіллям, не хапайтеся за “вогнегасник” – пляшку з водою: бризки можуть потрапити на м’ясо, і тоді воно просмажиться нерівномірно. Краще використовуйте для цого сіль крупного помелу.

5. Не нанизуйте м’ясо на холодні шампура. Потримайте їх хвилин п’ять над вугіллям: в такому випадку дірочки на м’ясних шматках від проколів будуть відразу ж запечатуватися і не випустять назовні м’ясний сік.

Читайте також: ВЧЕНІ НАЗВАЛИ ТРИ НАЙБІЛЬШ КОРИСНИХ ПРОДУКТИ ДЛЯ ЩОДЕННОГО РАЦІОНУ

Джерело.

facebook