fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Економіка
Як зростатимуть пенсії українців

З 1 грудня збільшиться мінімальна пенсія. Відома і сума підвищення — “мінімалка” становитиме 1247 грн, що на 117 гривень більше, ніж зараз.

Фахівці Міністерства фінансів прогнозують, що соціальні стандарти будуть зростати і в наступному році. Про це пише видання “На пенсії”.

Головне фінансове відомство країни прогнозує, що мінімальна пенсія та прожитковий мінімум в наступному році збільшаться всього два рази:

з 1 травня 2017 року — до 1312 грн.;

з 1 грудня 2017 року — до 1373 грн.

В цілому, за прогнозами Мінфіну, мінімальна пенсія протягом наступного року зросте в середньому на 10%.

Читайте також: В Україні офіційно скасували податок на пенсії

Джерело

Related Post