fbpx
Шоу-бізнес
Які незвичайні імена дають зіркові батьки своїм дітям

Аніта Луценко
Придумати ім’я для дитини робота непроста, хоча бувають і винятки: так, наприклад, Аніта Луценко знала, що назве доньку незвичайним ім’ям Мія ще до її народження, правда, тримала ім’я в таємниці, поки не оформила перший документ дочки.

Ірина Білик
Українська співачка здивувала шанувальників, ставши мамою вдруге – 8 грудня 2015 року сурогатна мати народила її сина від режисера Аслана Ахмадова. В кінці травня Ірина Білик і Аслан Ахмадов хрестили хлопчика і назвали його татарським іменем Тебріз, що в перекладі означає “гордість”. Повністю воно звучить так: Табриз Аслан Огли, про що щасливий батько написав у соцмережі відразу після народження крихітки. При цьому 16 років тому Ірина Білик назвала свого первістка цілком звичним для нас ім’ям Гліб.

Ксенія Бородіна
Телеведуча Ксенія Бородіна народила другу дитину в грудні 2015 року і назвала дівчинку коротким ім’ям Тея. Свій вибір вона пояснила сама, написавши в соцмережі Instagram: “Ми назвали нашу дочку Тея! Буквальний переклад імені Тея буде звучати російською мовою як прикметник “божественна”. Більш літературний варіант – “подібна богам”, “богиня” для тата з мамою вона точно богиня. Семирічну старшу сестричку Теї звуть трохи простіше – Маруся.

Мерайя Кері
Американська співачка Мерайя Кері виховує двох п’ятирічних близнюків – хлопчика Мороккана і дівчинку Монро. Чому дочка отримала таке ім’я артистка пояснює просто – вона обожнює Мерилін Монро. А що стосується сина, тут історія дивна, чи то жартома чи всерйоз, Мерайя розповіла журналістам, що це ім’я їй навіяла “морокканська” кімната в Нью-Йорку, де батько близнюків зробив їй пропозицію.

Лів Тайлер
Старшого сина, якого Лів народила 11 років тому, вона назвала не мудруючи милозвучним ім’ям Майло. Сейлор – ім’я другого малюка, якому зараз півтора рочки, Лів Тайлер і Девід Гарднер запозичили у героя Ніколаса Кейджа з фільму “Дикі Серцем”. Народилася тиждень тому дівчинка – Лула Роуз. Цей вибір батьки поки не пояснювали.

Девід і Вікторія Бекхем
Батьки чотирьох дітей просто майстри незвичайних імен: первістка молоді батьки назвали Брукліном, в честь району Нью-Йорка, де він з’явився на світ, ще два хлопчика отримали імена Ромео і Круз, а єдину дівчинку звуть Харпер Севен – щасливе число сім у поєднанні з ім’ям письменника Харпера Лі.

Кім Кардашьян І Каньє Уест
Світська левиця Кім Кардашьян і брутальний репер Каньє Уест обіграли прізвище сімейства (West – захід) і назвали дочку Норт (North – північ). Син так само отримав непросте ім’я Сейнт (Saint – святий)

Бейонсе
Співачка Бейонсе і її чоловік Джей Зі виховують поки єдину дитину – дочку звати Блу Айві, що з англійської перекладається як Блакитний Плющ. Пояснювати свій вибір Бейонсе не стала, а лише натякнула на недавно прочитану поему Ребекки Солніт.

Крістіна Агілера
Крістіна Агілера назвала свою дочку Саммер Рейн – що в перекладі з англійської означає Літній Дощ (Summer Rain). Пояснити свій вибір співачка толком не змогла, лише сказала, що не хотіла називати дитину звичайним ім’ям, а літо вона просто обожнює.

Читайте також:ПРИНЦУ ДЖОРДЖУ – 3 : З’ЯВИЛИСЬ МИЛІ СВЯТКОВІ ФОТО

Джерело.

facebook